partner
Страхування життя
Kontakt:

03150, Київ, В. Васильківська 65

Тел.: 044-490-59-10 Факс: 044-490-59-11 E-Mail: info@grawe.ua Контакти
Страхування ризиків
Kontakt:

03150, Київ, В. Васильківська 65

Тел.: 044-279-54-24 Факс: 044-279-54-24 E-Mail: office@grawe.ua Представницька мережа
Inhalt:

GRAWE Bonus

31.10.2012

 
 

Шановні клієнти!

ПрАТ Страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА» та ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» входять до складу австрійського фінансового концерну GRAWE, найстабільнішого та найповажнішого концерну Центральної та Східної Європи. Ми перейняли у свого засновника багаторічний досвід у сфері страхування, увібрали в себе австрійські страхові традиції, фінансову стабільність та найвищі стандарти ведення бізнесу. Сьогодні, ми з гордістю пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр програм індивідуального та корпоративного страхування, надійний захист та високий рівень обслуговування. Щоденно ми вдосконалюємо процеси пов’язанні з обслуговуванням наших клієнтів, як на етапі укладення договору страхування, так і при виплаті страхового відшкодування. Ми стараємось забезпечити нашим клієнтам максимальний комфорт, саме тому індивідуальний підхід до кожного клієнта є і залишається одним із основним принципів роботи компаній. Нам важливо, щоб кожного дня Ви відчували нашу підтримку, саме тому вже сьогодні ми створюємо для постійних клієнтів ПрАТ СК «ГРАВЕ УКРАЇНА» та ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» дисконтну програму лояльності «GRAWE Bonus». Участь в цій програмі допоможе Вам отримувати не лише надійний захист та безпеку від укладеного договору страхування, а й знижки на товари та послуги наших партнерів.

Про програму
GRAWE Bonus - це група Партнерів, юридичних та фізичних осіб, об’єднаних в дисконтну програму, які надають знижки на товари і послуги своєї мережі.

В програмі приймають участь 3 види карток:

     

GRAWE Bonus
Картки постійних клієнтів ПрАТ Страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА».


GRAWE Partners картки, які випущенні спеціально для партнерів програми, які дозволятимуть користуватись знижками та бонусами в інших учасників програми, а також користуватись спектром знижок на послуги ПрАТ Страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА».

   

Картки постійних клієнтів ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя».

Для отримання знижки Вам необхідно лише пред’явити вашу картку GRAWE Bonus або GRAWE Partners або картку постійного клієнта ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» у мережі партнерів програми.

Більш детальну інформацію про умови програми лояльності Grawe Bonus читайте на сайті http://grawebonus.com/

Програма діє по всій мережі компаній. Детальний перелік представництв Ви можете переглянути, в розділі «Контакти».

Для партнерів
Якщо Ви хочете приєднатись до нас і стати учасником програми GRAWE Bonus Ви можете надіслати нам заявку та інформацію про свою компанію на електронну пошту info@grawe.ua або office@grawe.ua і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами!