Maidan_750_204
Страхування життя
Kontakt:

03150, Київ, В. Васильківська 65

Тел.: 044-490-59-10 Факс: 044-490-59-11 E-Mail: info@grawe.ua Контакти
Страхування ризиків
Kontakt:

03150, Київ, В. Васильківська 65

Тел.: 044-279-54-24 Факс: 044-279-54-24 E-Mail: office@grawe.ua Представницька мережа
Inhalt:

Про компанію

 
 

«Граве Україна» - дочірня компанія австрійського концерну GRAWE, заснована 23 березня 1998 року. GRAWE був першим західним концерном, який прийшов в Україну в нелегкі часи 90-х років у період недовіри та кризи до будь-яких фінансових інститутів. Тоді ми боролися не з конкурентами, а з недовірою клієнтів. Перший поліс компанії в Україні був придбаний 2 серпня 2000 року, страхова сума становила 9107 доларів США. Це стало початком нашого активного розвитку. Утримувати першість у ті часи було не дуже важко, набагато важче – зберегти лідерство на ринку, що стрімко розвивається. Ми першими почали пропонувати програми європейського зразка з високим рівнем соціального та страхового захисту. Перший корпоративний договір компанії був укладений в жовтні 2001 року, були застраховані 29 працівників. Першу виплату ми здійснили вже в травні 2001 року: нажаль, причиною виплати стала передчасна смерть клієнта. Найбільша виплата компанії після закінчення дії договору: в 2009 році на суму 1 млн 787 тис. 194 грн 29 коп., а з причини смерті клієнта «Граве Україна» виплатила 1 млн 938 тис. 41 грн 20 коп. в 2004 році.

Ми з гордістю впровадили австрійські традиції GRAWE в Україні, дотримуючись принципів ведення бізнесу нашого засновника, з кожним роком закріплювали свої позиції на вітчизняному ринку. Перевірені століттями ґрунтовність та консерватизм до фінансових ризиків забезпечили нам успішний розвиток та стабільність. Щорічно ми демонструємо запланований розвиток компанії та приносимо прибуток концерну.

Розвиток «Граве Україна» впевнений та прогнозований:

- упродовж багатьох років компанія є членом Правління Ліги страхових організацій України;
- ми також входимо до складу комітету зі страхування життя Європейської Бізнес Асоціації.
- Правління компанії активно працює над нормативно-законодавчою базою зі страхування життя.

Ми заслужили не лише повагу клієнтів – наше лідерство та стиль ведення бізнесу визнали і колеги. Так, у 2005 році «Граве Україна» названа кращою компанією в рейтингу «ТОП-100», який щорічно проводить видавництво «Економіка». У 2006 році ми стали переможцями першого в Україні міжнародного конкурсу «Підприємець року – 2006» (Entrepreneur Of The Year® Award), який проводиться компанією «Ернст енд Янг» впродовж 20 років та вважається найпрестижнішим міжнародним конкурсом в галузі підприємництва. Журі визначає підприємців, які найбільше посприяли розвитку того чи іншого сектору національної економіки.

У 2008 році ми відзначили своє перше 10-річчя успішної роботи на ринку України. Того року Ліга страхових організацій України відзначила «Граве Україна» орденом за вагомий внесок в розвиток ринку страхування життя в Україні. За підсумками 2009 року читачі газети «Бізнес», одного з найавторитетніших в державі видань, віддалинам першість в номінації «Найпрофесійніша компанія на страховому ринку».

Нам дуже приємна висока оцінка нашої повсякденної роботи незалежними експертами. Ми цінуємо і уважно прислухаємося до кожного клієнта. Ми вчасно виконуємо взяті на себе зобов’язання, компенсуючи можливі фінансові труднощі клієнтів при настанні страхового випадку. Ми усвідомлюємо, що тисячі людей з року в рік довіряють «Граве Україна» своє життя. Ми віримо, що життя безцінне, і знаємо, що з нами час працює на Вас.