Zahyst_Zdorovia_750x204
Страхування життя
Kontakt:

03150, Київ, В. Васильківська 65

Тел.: 044-490-59-10 Факс: 044-490-59-11 E-Mail: info@grawe.ua Контакти
Страхування ризиків
Kontakt:

03150, Київ, В. Васильківська 65

Тел.: 044-279-54-24 Факс: 044-279-54-24 E-Mail: office@grawe.ua Представницька мережа
Inhalt:

Страхування настання ризиків

 
 

Сучасна медицина зробила величезний крок вперед. І зараз нікого не дивує той факт, що лікуванню піддаються більшість захворювань, які ще 20 років тому здавалися невиліковними. Проте прогресивні методи лікування потребують значних фінансових вкладень. Нажаль саме матеріальна сторона питання найчастіше вирішує якість життя після одужання. Щоб не витрачати час на пошук джерел фінансування, необхідних для лікування захворювання, варто заздалегідь подбати про своє здоров’я та здоров’я своїх дітей. З цією метою компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» розробила три нові страхові програми, які об'єднують в собі покриття медичних ризиків і накопичення грошових коштів, захист заощаджень: «ГРАВЕ МЕДИК», «ГРАВЕ ПІДТРИМКА» та «ГРАВЕ ГОЛД».

ГРАВЕ МЕДИК — одночасний захист за двома програмами страхування: за програмою накопичення коштів та за програмою страхування на випадок настання ризиків.

Під час укладання договору страхування за програмою «ГРАВЕ МЕДИК» клієнт на власний розсуд обирає один із трьох, запропонованих «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя», варіантів накопичувальної програми страхування.

Варіант 1 (тариф GX-1) передбачає негайну виплату повної гарантованої страхової суми разом із накопичувальними бонусами у випадку смерті застрахованої особи.
Варіант 2 (тариф GX-3) передбачає виплату повної гарантованої страхової суми із накопиченими бонусами по закінченні строку страхування, як у випадку дожиття, так і смерті застрахованої особи з можливістю отримання дисконтованої страхової суми протягом дії договору страхування.
Варіант 3 (тариф GX-5S) передбачає негайну виплату диференційованої страхової суми разом із накопиченими бонусами у випадку смерті застрахованої особи.

Програма страхування на випадок настання ризиків передбачає захист здоров’я за двома додатковими тарифами (KОXZ та KHXZ) на випадок хірургічної операції та стаціонарного лікування в медичному закладі разом із додатковим захистом життя за тарифом RX-1. Страхування на випадок настання ризиків можна придбати лише разом з одним із трьох варіантів накопичувальної програми.

ГРАВЕ ПІДТРИМКА (тарифи GDX-1 + UI30) — накопичувальна програма з захистом здоров’я на випадок діагностування важкого захворювання і встановлення інвалідності 30% і більше.

ГРАВЕ ГОЛД (тариф GX1Т) — накопичувальна програма з виплатою страхової суми разом із резервами бонусів при досягненні 85-річного віку, а також у разі смерті протягом дії договору.