Fasade_750_204
Страхування життя
Kontakt:

03150, Київ, В. Васильківська 65

Тел.: 044-490-59-10 Факс: 044-490-59-11 E-Mail: info@grawe.ua Контакти
Страхування ризиків
Kontakt:

03150, Київ, В. Васильківська 65

Тел.: 044-279-54-24 Факс: 044-279-54-24 E-Mail: office@grawe.ua Представницька мережа
Inhalt:

Оплата страхових премій через веб-сайт Portmone.com.ua

 
ПрАТ "ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя" повідомляє Вас про запровадження нового сервісу для оплати клієнтами страхових премій за допомогою веб-сайту Portmone.
 

Звертаємо Вашу увагу на те, що оплату страхових премій за допомогою веб-сайту Portmone, Ви можете здійснити у гривні.

Оплату страхових премій в гривні за полісами, що номіновані у гривні та доларах США, можуть здійснити страхувальники – громадяни України, а також громадяни Російської Федерації які, за даними паспорту, мають реєстрацію на території Криму.

При цьому звертаємо Вашу увагу на те, що комісійна винагорода банку за такими платежами становить 2,5%, та утримується з суми платежу. Таким чином, для уникнення недоплат за полісними рахунками, страховий платіж за такими оплатами, має бути збільшено на суму комісійної винагороди банку.

Для страхувальників, що мають місце реєстрації на території Криму, розмір комісійної винагороди банку, становить 0%.

Також нагадуємо, що при здійсненні страхових платежів через каси АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ОТП Банк», АТ «УкрСиббанк», розмір комісійної винагороди банку для клієнтів Граве Україна, становить 0%.

Для здійснення оплати страхових премій, Ви можете скористатись інструкцією, що є додатком до цього інформаційного листа.

Граве Україна прагне постійно удосконалювати систему обслуговування своїх клієнтів та партнерів для забезпечення максимально зручної та ефективної співпраці.

З повагою,
ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА
Страхування життя»