Fasade_750_204
Страхування життя
Kontakt:

03150, Київ, В. Васильківська 65

Тел.: 044-490-59-10 Факс: 044-490-59-11 E-Mail: info@grawe.ua Контакти
Страхування ризиків
Kontakt:

03150, Київ, В. Васильківська 65

Тел.: 044-279-54-24 Факс: 044-279-54-24 E-Mail: office@grawe.ua Представницька мережа
Inhalt:

ЗАЯВА КОМПАНІЇ ЩОДО ОПРИЛЮДНЕНИХ ЗВИНУВАЧЕНЬ

 
У зв’язку із численними запитами ЗМІ відносно обставин нібито пропозиції неправомірної вигоди службовим особам Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» повідомляє наступне.
 

07 серпня 2017 року у приміщенні компанії співробітниками Генеральної прокуратури України були проведені слідчі дії в рамках кримінального провадження, відкритого за заявою уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб-ліквідатора одного з комерційних банків. За інформацією прес-служб ГПУ та ФГВФО дане провадження стосується нібито пропозиції неправомірної вигоди за сприяння у виплаті поза чергою грошових коштів в сумі 10,7 млн. гривень.

В ході проведення слідчих дій ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» співпрацювало зі слідчими та добровільно надало усі запитувані документи.

Повідомляємо, що між компанією та ФГВФО, починаючи із 2014 року, існував судовий спір з приводу відшкодування грошових коштів резервів зі страхування життя.

У липні 2016 року набрало законної сили остаточне судове рішення на користь страхової компанії, яким на ФГВФО та ліквідатора банку покладено обов’язок здійснити дії щодо відшкодування цих коштів. Суди вищих інстанцій включно з Верховним Судом України підтвердили законність судового рішення про задоволення вимог компанії та залишили його без змін. За вказаним рішенням суду була відкрита процедура виконавчого провадження.

На стадії примусового виконання судового рішення страхова компанія залучила сторонню колекторську організацію, на підставі договору про надання послуг у сфері права. Ця організація є непов’язаною із компанією юридичною особою, та діяльність її представників не має відношення до ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя».

У березні 2017 року судове рішення було добровільно виконане ліквідатором банку в частині його обов’язків щодо здійснення відшкодування.

Проте ФГВФО тривалий час ігнорує згадане рішення суду та ухиляється від його виконання попри неодноразові вимоги державного виконавця та накладення штрафів за ухилення від вчинення дій по виконанню судового рішення.

Відповідно до положень Конвенції про захист прав та основоположних свобод, вимог Конституції України виконання судового рішення є невід’ємною складовою частиною забезпечення права будь-якої особи на судовий захист. Рішення суду, яке набрало законної сили, підлягає обов’язковому виконанню. ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» наголошує, що усі дії службових осіб компанії перебувають виключно в рамках правового поля, компанія - професійний та порядний страховик, який є найпотужнішим платником податків на ринку страхування життя в Україні, захищає свої права і домагається виконання судового рішення лише законними методами.

ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» готове прозоро, активно та відкрито співпрацювати і вести прямий діалог зі всіма компетентними органами.

З повагою,

ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»