Перейти до вмісту
Програма покриття медичних витрат
GRAWE Doctor

Покриття медичних витрат

ПОКРИТТЯ ВИТРАТ ПЛАТНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

GRAWE Doctor

Сьогодні майже кожен з нас прагне заробити як можна більше грошей, за для цього старанно працює, щоб створити комфортні для себе умови життя. При цьому найчастіше таке завзяття супроводжується стресами, перевтомою і як наслідок - порушенням здоров’я. Але як показує практика, найголовніше, що може бути в житті людини — це її здоров’я, а також здоров’я її близьких. Тому не дарма кажуть, що здорова людина — це щаслива людина. Особливо гостро можна усвідомити всю цінність здоров’я, коли несподівано організм дає збій і те, що було колись звичним, стає по-справжньому цінним. GRAWE DOCTOR — програма для захисту найціннішого в житті кожної людини — її здоров’я. «Страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА» розробила три програми для захисту Вашого здоров’я: DOCTOR Light, DOCTOR Standart, DOCTOR Elit. DOCTOR Light надасть суттєву фінансову підтримку у випадку інвалідності та травматичного ушкодження, які виникли внаслідок нещасного випадку. DOCTOR Standart додатково покриє витрати платної медичної допомоги, які виникли внаслідок нещасного випадку. А DOCTOR Elit поверне кошти, які були витрачені на платну медичну допомогу, як внаслідок нещасного випадку, так і внаслідок захворювання.

 

Страхувальник:
фізичні особи, резиденти та нерезиденти України.

Термін дії договору: 
один рік

Територія дії договору
територія України

Програми страхування: 
GRAWE DOCTOR Light – надійний фінансовий захист життя та здоров’я на випадок інвалідності та травматичного ушкодження внаслідок нещасного випадку. 
GRAWE DOCTOR Standart передбачає захист аналогічний захисту DOCTOR Light з додатковим покриттям витрат на платну медичну допомогу (оплату послуг лікувальних закладів, витрат на ліки та витратні матеріали), які виникли внаслідок настання нещасного випадку. 
GRAWE DOCTOR Elit передбачає захист аналогічний захисту DOCTOR Standart з додатковим покриттям витрат на платну медичну допомогу (оплату послуг лікувальних закладів, витрат на ліки та витратні матеріали), що виникли внаслідок захворювання, яке вимагає екстреної стаціонарної медичної допомоги.

Страхові випадки за DOCTOR Light, DOCTOR Standart і DOCTOR Elit: 
• смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку; 
• встановлення інвалідності (І, ІІ або ІІІ групи) внаслідок нещасного випадку; 
• травматичного ушкодження застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

Додаткові страхові випадки: 
GRAWE DOCTOR Standart – покриття витрат на платні медичні послуги, що виникли в зв’язку з настанням нещасного випадку
GRAWE DOCTOR Elit – покриття витрат на платні медичні послуги, що виникли в зв’язку з настанням нещасного випадку або захворюванням, яке потребує екстреної госпіталізації

Розмір страхового платежу: 
GRAWE DOCTOR Light – 500 грн 
GRAWE DOCTOR Standart – 1 100 грн 
GRAWE DOCTOR Elit – 2 300 грн

 

Страхові виплати, що здійснюються ГРАВЕ УКРАЇНА за програмами GRAWE DOCTOR: 

Страхові виплати, що здійснюються ГРАВЕ УКРАЇНА за програмами GRAWE DOCTOR
Подати заявку на страхування +380 44 247-68-03
Буклет
Заява для Євролайф Україна
тобто страхування транспортних засобів, консультант