Перейти до вмісту
Автокаско
АвтоКАСКО

З пакетом допомоги 

З пакетом безкоштовної авто допомоги водію в дорозі

ГРАВЕ КАСКО

Страхування КАСКО – найпопулярніший вид автострахування, який передбачає добровільне страхування майнових інтересів клієнта, пов’язаних з володінням, використанням і розпорядженням транспортним засобом і додатковим обладнанням, що встановлене в ньому (страхування наземного транспорту).

 

Хто може укласти договір страхування? 
Договір страхування можуть укласти юридичні та фізичні особи, які на законних підставах володіють, користуються або розпоряджаються транспортним засобом. 

Що можна застрахувати? 
• легкові автомобілі; 
• вантажні автомобілі; 
• мікроавтобуси та автобуси; 
• причепи до легкових та вантажних автомобілів; 
• сільськогосподарську та спеціальну техніку. 

Від яких ризиків можна застрахуватись? 
• ДТП – дорожньо-транспортна пригода за участю транспортного засобу. 
• Стихійне лихо – зовнішня дія природних явищ (удар блискавки, буря, шторм, ураган, злива, град, снігопад, землетрус, смерч, цунамі, селі, обвал, зсув ґрунту, паводок, повінь). 
• Пожежа – неконтрольоване горіння, як зовнішнє так і таке, що виникло внаслідок самозаймання або вибуху в транспортному засобі, в т.ч. зумовленого замиканням електропроводки, влученням блискавки. 
• Падіння предметів – падіння або попадання сторонніх предметів (в т.ч. частин будівель, рекламних щитів, каміння, снігу, льоду, дерев) на поверхню транспортного засобу, напад тварин. 
• Протиправні дії третіх осіб – умисне знищення або пошкодження транспортного засобу, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, що заподіяло майнову шкоду. 
• Протиправне позбавлення транспортного засобу – незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбою. 

Особливості нашої пропозиції: 
• Страхова сума не зменшується на суму виплаченого страхового відшкодування. 
• Опція «Станція технічного обслуговування за вибором Страхувальника» дає Вам можливість обрати партнера для ремонту свого транспортного засобу самостійно. 
• Додатково відшкодовуємо витрати по оплаті евакуації Вашого транспортного засобу з місця ДТП до найближчої станції технічного обслуговування або місця Вашого проживання. 
• Виплату страхового відшкодування за пошкодження скляних поверхонь та за пошкодження, що не перевищують 5% від страхової суми (але не більше 10 000 грн.) здійснюємо без довідки ДАІ будь-яку кількість разів. Ліміт відшкодування за пошкодження Вашого автомобіля внаслідок ДТП, яке оформлено Європротоколом збільшено до 25 000 грн. 
• Можливість відстрочки платежу до 15 календарних днів. 
• Знижка за безперервну пролонгацію договору страхування при безаварійній експлуатації автомобіля - від 5% до 15%. 
• Цілодобова підтримка Інформаційного центру. 
• Можливість оплати страхового платежу частинами: 
        o розстрочка на квартал (50% відразу, 50% протягом кварталу); 
        o розстрочка піврічна (50% відразу, 50% через 6 місяців); 
        o розстрочка на півроку (40% відразу; 30% через квартал, 30% через півроку); 
        o розстрочка поквартальна (25% відразу; 3*25% щоквартально). 

Увага! Власники легкових транспортних засобів вартістю від 30 000$, які уклали договір страхування свого транспортного засобу за програмою ГРАВЕ КАСКО отримують пакет безкоштовної авто допомоги GRAWE Assistasnce. Більш детальний опис послуг пакету GRAWE Assistasnce та умови їх надання читайте за посиланням.

Від чого залежить страховий тариф? 
• вартості транспортного засобу; 
• розміру франшизи; 
• стажу та віку водіїв; 
• місця дії договору (території покриття); 
• місця зберігання транспортного засобу; 
• врахування експлуатаційного зносу; 
• строку дії договору страхування. 

Франшиза 
Франшиза – частина збитків, що не відшкодовується Cтраховиком згідно з Договором страхування. 
За Договором ГРАВЕ КАСКО встановлюється безумовна франшиза, яка визначається як відсоток від страхової суми. 
Для зменшення вартості полісу Ви можете обрати опцію Диферeнційована нульова франшиза – при настанні другого страхового випадку за Договором, встановлюється безумовна франшиза в розмірі 0,5% від страхової суми, а при настанні третього страхового випадку за Договором безумовна франшиза в розмірі 1% від страхової суми до кінця терміну дії Договору. 

Ліміт відповідальності - страхова сума 
За договором ГРАВЕ КАСКО встановлено ліміт відповідальності - неагрегатна страхова сума. 
Неагрегатна страхова сума – страхова сума, яка є лімітом страхового відшкодування по кожному страховому випадку та є незмінною протягом дії Договору. Тобто після виплати страхового відшкодування по Договору ГРАВЕ КАСКО страхова сума не зменшується на розмір виплаченого страхового відшкодування. 

Місце дії договору 
За бажанням Ви маєте можливість обрати територію покриття за своїм Договором ГРАВЕ КАСКО. 
При цьому під певними територіями розуміють: «Україна» – територія України; «Україна + Європа» – територія України та європейських країн, котрі входять до міжнародного бюро з автострахування «Зелена картка», країни Балтії, країни європейської частини СНД . Плануєте подорож закордон, але дія Вашого договору ГРАВЕ КАСКО поширюється лише на територію України? Не хвилюйтесь, адже Ви завжди можете розширити місце дії Вашого Договору страхування на термін Вашої подорожі закордон. Для цього Вам необхідно лише звернутись до свого страхового консультанта та укласти відповідну додаткову угоду до Договору. 

Де зберігати автомобіль? 
За Договором ГРАВЕ КАСКО протиправне позбавлення Вашого транспортного засобу покривається в будь-який час та з будь-якого місця. 
У випадку, коли Ви все ж віддаєте перевагу зберіганню Вашого автомобіля у нічний час на стоянці, що охороняється або в зачиненому гаражі Ви можете розраховувати на знижку. При цьому нічним часом вважається період з 23-00 до 6-00 години. 

Що таке експлуатаційний знос? 
Експлуатаційний знос – втрата елементами конструкції Вашого транспортного засобу своїх початкових технічних характеристик, споживчих властивостей або придатності внаслідок дії умов експлуатації та впливу навколишнього природного середовища. На розмір експлуатаційного зносу, згідно Договору ГРАВЕ КАСКО, впливає лише вік транспортного засобу. А для транспортних засобів, які експлуатуються менше 2-х років, за Договором ГРАВЕ КАСКО коефіцієнт експлуатаційного зносу взагалі не застосовується. 
Звертаємо Вашу увагу, що поняття «експлуатаційний знос» застосовується тільки стосовно складових частин автомобіля і не стосується ремонтно-відновлювальних (розбирання-складання, регулювання, рихтування і т.д.) і малярських робіт. 

Термін страхування – від 6 місяців до 1 року. 
Договір страхування набирає чинності з 00 годин 00 хвилин дати, зазначеної у Вашому Договорі як дата початку його дії, але не раніше дати надходження страхового платежу (або першої частини страхового платежу в разі сплати страхового платежу частинами) на поточний рахунок Страховика. 
Щоб не потрапити в полон тимчасових фінансових труднощів компанія надає Вам можливість відстрочки страхового платежу до 15 календарних днів , адже у разі несплати чергового платежу Договір страхування призупиняє дію і Страховик не несе відповідальності за страхові випадки, що сталися в цей період. Щоб скористатись цією можливістю Вам необхідно лише звернутись до свого страхового консультанта та укласти відповідну додаткову угоду до Договору. 

Необхідне для укладення Договору страхування: 
• Посвідчення водія. 
• Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. 
• Паспорт та ідентифікаційний код. 
• Чистий транспортний засіб для огляду та фотографування. 

Додатково можуть бути надані документи, що підтверджують право володіння, користування чи розпорядження транспортним засобом, документи, що підтверджують вартість транспортного засобу і додаткового обладнання встановленого на ньому, документ про встановлення системи GPS.

 

Подати заявку на страхування +380 44 247-68-03
GRAWE UKRAINEАвтострахування
тобто страхування транспортних засобів, консультант