Перейти до вмісту
Оплата страхових премій
Онлайн оплата

Оплата страхових премій

Оплату страхових премій за допомогою веб-сайту Portmone Ви можете здійснити у гривні. В національній валюті підлягають внесенню страхові премії за полісами, які номіновані як в гривні, так і доларах США.

Комісійна винагорода банку за платежами в системі Portmone становить 2,5%, які сплачуються Клієнтом та утримуються з суми платежу. Таким чином, для уникнення недоплат за полісними рахунками, страховий платіж має бути збільшено на суму комісійної винагороди банку.

Також нагадуємо, що при здійсненні страхових платежів через каси АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ОТП Банк» та АТ «УкрСиббанк», розмір комісійної винагороди банку для Клієнтів Граве Україна становить 0%.

У зв’язку з об’єктивною неможливістю для Клієнтів, які зареєстровані на території Автономної республіки Крим та тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, здійснити сплату страхової премії через одну з вказаних банківських установ, розмір комісійної винагороди банку для таких Клієнтів, в разі здійснення ними оплати за допомогою сервісу Portmone, становитиме 0%.

тобто страхування транспортних засобів, консультант