перейти к содержанию
История, руководство, новости ...
О нас

История, руководство, новости ...

История, руководство, новости ...

О НАС

За свою историю, невзирая на политические и экономические кризисы, которые постигли Австрию в XIX-XX столетиях, група GRAWE ни разу не прекращала своей работы. GRAWE не только  выстояла в трудные времена, но достигла высокого уровня развития благодаря наследованию принципов управления, направленности своей  деятельности на интересы клиентов, тщательному подбору и обучению персонала. Предлагаем Вам ознакомиться с вековой историей концерна GRAWE, а также с созданием и деятельностью на территории Украины двух дочерних компаний.

 

Структура концерну

GRAWE Group

Колись незначне товариство страхування від пожеж насьогодні - міжнародний фінансовий концерн, що об'єднує в собі страхові компанії, банки та компанії з управління нерухомістю.
Історія створення Граве Україна Страхування життя

ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя

GRAWE був першим західним концерном, який прийшов в Україну в нелегкі часи 90-х років у період недовіри та кризи до будь-яких фінансових інститутів
Історія створення Граве Україна Страхова компанія

ГРАВЕ УКРАЇНА Страхова компанія

Ставши частиною концерну GRAWE, СК «ГРАВЕ УКРАЇНА» зміцнила свій багаторічний досвід у сфері страхування та перейняла австрійські страхові традиції.
Вакансії в Граве Україна

Кар'єра

Вакансії в Граве Україна
Відгуки клієнтів

Відгуки клієнтів

Про послуги страхування Граве Україна
Контакти Граве Україна

Контакти

Контактна інформація Граве Україна
то есть страхование транспортных средств, консультант