Перейти до вмісту
  • ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АВТОВЛАСНИКІВ

    ДСЦПВ

    Власників транспортних засобів пістерігає багато небезпек. Для того щоб Ви почувалися впевнено на дорогах, Страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА» пропонує застрахувати цивільну відповідальність за шкоду, заподіяну Вашим транспортним засобом, майну третіх осіб внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. За допомогою полісу ДСЦПВ Ваше авто буде захище від фінансових претензій постраждалої сторони практично в будь-якому випадку, навіть якщо потрапили в ДТП із дорогою іномаркою або «зібрали» кілька машин.

    Страховим випадком за ДСЦПВ є ДТП, що сталася за участю забезпеченого транспортного засобу, внаслідок якої заподіяна шкода майну третіх осіб і настає цивільно-правова відповідальність осіб, допущених до керування зазначеного ТЗ..

    Інформаційний документ про стандартний страховий продукт ДСЦПВ
    Інформаційний документ про стандартний страховий продукт ДСЦПВ

    Загальні умови програми страхового продукту ДСЦПВ
    Загальні умови програми страхового продукту ДСЦПВ

    Особливості та переваги страхування ДСЦПВ від «Граве Україна»

    Умови укладання договору

    Договір ДСЦПВ може бути укладено лише за наявності діючого Договору ОСЦПВ

    Строк дії Договору

    Строк дії Договору ДСЦПВ може не співпадати зі строком дії Договору ОСЦПВ

    Швидке врегулювання

    Виплата страхового відшкодування здійснюється протягом 15 діб з моменту отримання всіх документів

    Розкриття інформації про стандартний страховий продукт
    ДСЦПВ

    Об‘єкт страхування: відповідальність Страхувальника/особи, відповідальність якої застрахована, за шкоду, заподіяну майну потерпілої третьої особі/потерпілих третіх осіб (надалі – Потерпілі, в однині – Потерпілий) під час та внаслідок використання (експлуатації) наземних транспортних засобів/наземного транспортного засобу (надалі – ТЗ), зазначених/зазначеного в Договорі.

    Страховим ризиком є настання відповідальності Страхувальника/Водія за збиток, заподіяний ним потерпілій особі або її майну внаслідок:

      - дорожньо-транспортної пригоди (ДТП) за участю забезпеченого ТЗ, зазначеного в договорі;

      - використання/експлуатації техніки спеціального призначення та встановленого на неї спеціального обладнання чи механізмів.

    Страховим випадком є дорожньо-транспортна пригода, що сталася за участю транспортного  засобу, протягом строку дії Договору, внаслідок якої настає цивільно-правова відповідальність особи, відповідальність якої застрахована, за шкоду, заподіяну майну Потерпілого/Потерпілих.

    1. Визнання факту виникнення обов'язку особи, відповідальність якої застрахована, відшкодувати заподіяну шкоду майну Потерпілого/Потерпілих визнається або в добровільному порядку шляхом досудового врегулювання спору за умови попередньої письмової згоди Страховика, або встановлюється за рішенням суду, що набуло законної сили.

    2. Відповідальність особи, відповідальність якої застрахована, за заподіяння шкоди майну Потерпілого/Потерпілих підтверджується:

    2.1. рішенням суду, що набрало законної сили, та згідно з яким особа, відповідальність якої застрахована, зобов’язана відшкодувати шкоду, заподіяну майну Потерпілого/Потерпілих;

    2.2. обґрунтованою претензією Потерпілого/Потерпілих про відшкодування заподіяної шкоди майну Потерпілого/Потерпілих, визнаною особою, відповідальність якої застрахована, за попередньої письмової згоди Страховика.

    3. Згідно з Договором випадок визнається страховим за наявності наступних умов:

    - факт заподіяння шкоди майну Потерпілого/Потерпілих особою, відповідальність якої застрахована, та її розмір є обґрунтованим та доведеним;

    - має місце причинно-наслідковий зв’язок між діяннями (дією або бездіяльністю) особи, відповідальність якої застрахована, та фактом заподіяння шкоди майну Потерпілого/Потерпілих;

    - особа, відповідальність якої застрахована, визнана винною/відповідальною відповідно до законодавства України;

    - пред'явлені вимоги про відшкодування заподіяної особою, відповідальність якої застрахована, шкоди заявлені відповідно до законодавства України.

    Обмеження страхування:

    - Будь-які збитки, що сталися поза межами території та/або строку дії Договору. При цьому за ризиком смерть Застрахованої особи або встановлення інвалідності Застрахованій особі визначаються страховими випадками, якщо вони наступили упродовж 12 (дванадцяти) місяців з дати настання ДТП (яке сталося в період дії цього Договору), не залежно від того смерть чи встановлення інвалідності відбулися в період дії Договору чи ні, та між ДТП та інвалідністю або смертю Застрахованої особи встановлений і документально підтверджений причинно-наслідковий зв’язок;

     - Договір не можна укласти щодо ТЗ, які експлуатуються для навчальної їзди, участі в змаганнях, ралі (в т. ч. в аматорському спорті або неофіційних гонках) або для здійснення будь-яких спеціальних програм випробувань якостей ТЗ;

     - При настанні страхового випадку виплата страхового відшкодування по майновій шкоді проводиться тільки в тому випадку, якщо сума збитків по майновій шкоді, які завдано потерпілим Третім особам, більша ліміту відповідальності за шкоду, заподіяну майну за Полісом ОСЦПВ / ліміту, в межах якого здійснюються регламентні виплати відповідно до пункту г) ст. 41 ЗУ «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Дане обмеження не поширюється на випадки, коли для відповідного типу ТЗ укладання полісів ОСЦПВ не передбачено і чинний поліс ОСЦПВ відсутній.

    Страховик несе відповідальність по всіх страхових випадках, що настали на території «Україна», за виключенням територій та населених пунктів, визначених згідно з Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій від 22.12.2022р. № 309 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» та Розпорядження КМУ від 7 листопада 2014 р. № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування.

    Строк дії - 1 (один)календарний рік, якщо інші обставини зазначені в умовах Договору не призвели до його дострокового припинення.

    1. Зобов‘язання Страховика зі здійснення страхової виплати за Договором виникає з 00 годин 00 хвилин за Київським часом дня наступного за днем сплати страхової премії/першої частини страхової премії в повному обсязі в порядку і на умовах, передбачених Договором, дії протягом періодів, зазначених в Договорі, і закінчується о 23 год. 59 хв. за Київським часом дня, зазначеного як останній день строку дії Договору, якщо інші обставини, передбачені Договором, не призвели до дострокового припинення дії Договору.
    2.  У випадку не сплати страхової премії або сплати страхової премії/першої частини страхової премії не в повному обсязі в порядку і на умовах, передбачених Договором, зобов‘язання Страховика зі страхової виплати по відповідальності Страхувальника/Водія протягом періоду дії зобов‘язання Страховика зі здійснення страхової виплати не виникає.
    3. Період страхування (або період, що починається з Ретроактивної дати до дати початку Періоду страхування, якщо Ретроактивна дата прямо передбачена Договором) визначається періодом страхового захисту в межах загального строку дії Договору за винятком часових обмежень, щодо обмеження дії страхового захисту у випадках, визначених цим Договором (у випадку несплати чергової частини страхової премії тощо).
    4. Подання вимог за подіями, що настали протягом строку дії Договору та мають ознаки страхового випадку, здійснюється із застосуванням розширеного періоду заявлення збитків, що обмежується строком 364 дні включно з дня останнього строку дії Договору.

    Безумовна франшиза за договором по кожному і будь-якому страховому випадку за ризиками настання цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну:

     - майну третіх осіб внаслідок ДТП – встановлюється в розмірі страхової суми за шкоду, заподіяну майну потерпілих, встановленої згідно з чинним законодавством для договорів ОСЦПВ власників наземних транспортних засобів на дату укладення договору додаткової автоцивілки.

     - життю і здоров’ю третіх осіб - встановлюється в розмірі страхової суми за шкоду, заподіяну життю і здоров’ю потерпілих, встановленої згідно з чинним законодавством на дату укладення договору додаткової автоцивілки.

    Сплачується на поточний рахунок чи до каси Страховика в термін не пізніше дати початку дії договору страхування.

    Мінімальний розмір страхового тарифу – 0,05% від страхової суми.

    Максимальний розмір страхового тарифу – 3,00% від страхової суми.

    Страхова сума (ліміт відповідальності) обирається Страхувальником у відповідності до дійсної вартості транспортного засобу та зазначається в індивідуальній частині Договору.

    від 50 000 до 1 000 000 грн

    Страхова сума є агрегатною, тобто зменшується після виплати страхового відшкодування на суму виплати

    Одноразово чи розбивкою до 4 рівних частин. Страховий платіж (перша) частина має бути сплачена до початку дії Договору, інші частини згідно строку, що вказаний в індивідуальній частині Договору.

    Страхувальник зобов’язаний:

    При укладанні Договору надати Страховику достовірну інформацію про всі відомі йому обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, і надалі в письмовій формі інформувати його про будь-яку зміну страхового ризику, в тому числі: заміна кузова або двигуна; встановлення додаткового обладнання.

    При зміні страхового ризику протягом строку дії Договору, в письмовій формі повідомити про це Страховика протягом 2 робочих днів з дня зміни ступеню страхового ризику. Страхувальник несе відповідальність за повноту, достовірність та своєчасність надання  інформації, як за невиконання прийнятих на себе зобов‘язань.

    Своєчасно сплачувати страхову премію в порядку і на умовах, визначених Договором.

    При укладенні Договору повідомити Страховика про інші чинні договори страхування щодо цього об‘єкту страхування.

    Вживати заходів щодо запобігання та зменшення збитків, завданих внаслідок настання страхового випадку.

    Вчинити дії передбачені умовами Договору.

    Не визнавати будь-яких вимог Потерпілих та не здійснювати будь-які компенсації, які мають відношення до події, що має ознаки страхового випадку, без письмової згоди Страховика.

    Залучити Страховика в якості третьої особи на стороні відповідача при розгляді в судовому порядку позовів Потерпілих.

    Повідомити Страховика в 1-о денний строк про отримання від Потерпілих або експертів повідомлення (виклику) о проведенні огляду пошкодженого майна, для участі представника Страховика в такому огляді.

    Дотримуватись умов Договору, законодавства України..

    в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини?

    Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування:

    в разі несплати страхової премії договір страхування не набирає чинності;

    в разі невчасного повідомлення про настання страхового випадку до страхувальника може бути застосовано регресну вимогу;

    неподання заяви про страхове відшкодування впродовж одного року, якщо шкода заподіяна майну потерпілого, і трьох років, якщо шкода заподіяна здоров'ю або життю потерпілого, з моменту скоєння дорожньо-транспортної пригоди може призвести до відмови у виплаті страхового відшкодування.

    Страхова виплата проводиться після встановлення Страховиком факту страхового випадку, підтвердження цього факту компетентними органами і визначення розмірів збитків, підтверджених відповідними документами та прийняття рішення Страховиком про страхову виплату, відмову у страховій виплаті або відстрочку у страховій виплаті.

    Страховик розглядає питання про можливість здійснення страхової виплати після отримання наступних документів:

    Заяви про страхову виплату.

    Документів, що дозволяють ідентифікувати Страхувальника/Потерпілу особу.

    При досудовому врегулюванні спору, Страхувальник надає:

    • Копії або оригінали письмових вимог, висунутих Потерпілими особами.

    - Документи, що підтверджують шкоду, заподіяну майну Потерпілих осіб.

    Письмового пояснення Страхувальника або Водія із зазначенням обставин, причин та наслідків (у довільній формі) події, що має ознаки страхового випадку.

    Свідоцтва про реєстрацію ТЗ Страхувальника, транспортного засобу Потерпілого, інших документів, що свідчать про наявність підстав на керування ТЗ, транспортного засобу Потерпілого, про наявність права власності/розпорядження на майно/майном Потерпілого.

    Постанови суду  про притягнення до адміністративної відповідальності Страхувальника/Водія по страховому випадку - на вимогу Страховика.

    Довідки та/або інших передбачених чинним законодавством документів компетентних органів, що стосуються факту, причин, обставин події, яка має ознаки страхового випадку, Витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, Вироку суду, обвинувального акту – на вимогу Страховика.

    Перелік пошкодженого, знищеного майна Потерпілих.

    Інші документи на вимогу Страховика, що стосуються факту, причин, обставин події, що має ознаки страхового випадку, розміру завданого збитку.

    При судовому врегулюванні спору Страхувальник надає:

    - Належним чином завірену копію рішення суду, в якому Страхувальник зазначений як відповідач та зазначена сума, належна до сплати Страхувальником.

    - Копії позовів та додатків до них, які пред’явлено Страхувальнику в зв’язку з подією, що сталася.

    - Платіжний документ, підтверджуючий виплату, здійснену Страхувальником Потерпілим особам для підтвердження виконання рішення суду.

    - Інші документи на вимогу Страховика, що стосуються факту, причин, обставин події, що має ознаки страхового випадку, розміру завданого збитку.

    У разі недостатності наданих Страхувальником документів для встановлення факту, обставин, причин настання страхового випадку та/або розміру завданих збитків, Страхувальник на вимогу Страховика зобов’язаний надати також інші документи. При цьому Страховик має право подовжити строк для прийняття рішення про страхову виплату або відмову у здійсненні страхової виплати до моменту надання Страхувальником таких документів.

    У разі виникнення спорів між Страховиком та Страхувальником щодо кваліфікації події як страхового випадку, причин та обставин, розміру збитку, який підлягає відшкодуванню у зв’язку з настанням страхового випадку, та виникнення сумнівів у Страховика щодо достовірності інформації, зазначеної в документах, Страховик та Страхувальник мають право на проведення за власний рахунок незалежної експертизи. Прийняття Страховиком в такому випадку рішення про страхову виплату або відмову у здійсненні страхової виплати може бути відстрочено до 6 місяців.

    Страхова виплата здійснюється в межах страхових сум, зазначених в Договорі. Розмір шкоди визначається на підставі документів, зазначених в Договорі.

    Розмір та порядок здійснення страхової виплати визначається:

    При судовому врегулюванні спору – на підставі рішення суду в межах страхових сум, зазначених в Договорі з вирахуванням передбаченої Договором франшизи.

    При досудовому врегулюванні спору – на підставі письмового рішення Страховика про визнання вимог обґрунтованими в межах страхових сум, зазначених в Договорі, з вирахуванням передбаченої Договором франшизи. 

    Розмір збитків, завданих майну, транспортного засобу Потерпілого, визначається на дату настання страхового випадку з вирахуванням фізичного зносу на підставі документів, зазначених в Договорі.

    Страхова виплата розраховується в межах збитку, завданого транспортним засобам, майну  Потерпілих, не більше страхової суми, зазначеної в Договорі, та:

    - з вирахуванням сум, одержаних Потерпілими від третіх осіб та/або сум, еквівалентних вартості майна, одержаного від третіх осіб в рахунок відшкодування збитку, завданого страховим випадком;

    - з вирахуванням частини збитків, що не відшкодовується Страховиком згідно з Договором (франшизи);

    Страховик здійснює страхову виплату Страхувальнику при судовому врегулюванні спору або Потерпілим при досудовому врегулюванні спору на підставі Страхового Акту.

    Страховик складає Страховий Акт протягом 10-ти робочих днів з дня отримання документів, зазначених в п.12.1 цього Договору, та здійснює страхову виплату Страхувальнику/Потерпілим протягом 5-ти робочих днів з дня складання Страхового Акту. Днем страхової виплати є день списання грошових  коштів з рахунку Страховика.

    Страхова виплата за рішенням Страховика може бути здійснена шляхом оплати послуг з відновлення пошкодженого, знищеного транспортного засобу, майна Потерпілого.

    Якщо внаслідок настання одного страхового випадку шкода заподіяна декільком Потерпілим, страхова виплата сплачується кожному з них згідно з умовами Договору, але загальна сума страхових виплат усім Потерпілим не може перевищувати розміру страхової суми за Договором. У разі, коли загальний розмір страхової виплати за одним страховим випадком перевищує страхову суму за Договором, страхова виплата кожному Потерпілому пропорційно зменшується. Сума франшизи за Договором застосовується при визначенні суми завданого збитку по кожному Потерпілому.

    Якщо по відношенню до шкоди, заподіяної Потерпілим, на момент настання події, що має ознаки страхового випадку, діяли інші договори страхування, то страхова виплата за цим Договором здійснюється після здійснення страхових виплат за іншими договорами страхування. При цьому страхова виплата за цим Договором здійснюються в частині, в якій заподіяна Потерпілим шкода не відшкодовується за іншими договорами страхування.

    Після здійснення страхової виплати Страховиком, що становить частину страхової суми, Договір зберігає чинність до закінчення строку його дії. При цьому сума зобов‘язань Страховика зменшується на суму страхової виплати.

    Якщо після страхової виплати Потерпілому іншою третьою особою відшкодовані збитки в повному обсязі, Потерпілий зобов‘язаний повернути Страховику страхову виплату. У разі, якщо після страхової виплати Потерпілому іншою третьою особою відшкодовані збитки частково, Потерпілий зобов‘язаний повернути Страховику суму страхової виплати, що дорівнює сумі відшкодування, отриманого від іншої третьої особи.

    У разі початку досудового розслідування у кримінальному провадженні, порушення провадження у справі про адміністративні правопорушення, порушення провадження в порядку цивільного або господарського судочинства, рішення про страхову виплату приймається після закінчення досудового  розслідування (закриття кримінального провадження ) або винесення судом у кримінальному провадженні  вироку, або винесення постанови чи ухвали суду про застосування примусових заходів медичного характеру, або винесення постанови по справі про адміністративні правопорушення, або прийняття рішення по цивільній (господарській справі). В цьому випадку строк прийняття рішення про страхову виплату може бути подовжений до 12 місяців з дати початку досудового розслідування у кримінальному провадженні, порушення провадження у справі про адміністративні правопорушення, порушення провадження в порядку цивільного або господарського судочинства. При подачі  Страхувальником/Потерпілим  заяви до суду, що стосується події, що має ознаки страхового випадку, Страхувальник  зобов‘язаний  залучити Страховика в якості третьої особи без самостійних вимог. Порушення цього зобов‘язання може бути підставою для відмови у страховій виплаті.

    Страховик має право відстрочити прийняття рішення про страхову виплату або відмову у страховій виплаті  до одержання інформації, але не більше, ніж на 6 місяців з дня отримання заяви  Потерпілого, у випадках, коли:

    - у Страховика з'явились обґрунтовані сумніви стосовно наявності прав Потерпілих на отримання страхової виплати;

    - надані документи не дають змоги повністю з’ясувати причини і обставини страхового випадку, розмір завданих збитків.

    Страхова виплата не здійснюється у випадках, передбачених ч.2 ст.104 Закону України «Про страхування», зокрема, у разі:

    Навмисних дій Страхувальника/Водія /Потерпілих, дії повнолітнього члена його родини, їх працівників або інших осіб, що діяли за їх дорученням (усним чи письмовим) або з їх відома, які призвели до настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.

    Вчинення Страхувальником/Водієм умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку.

    Подання Страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.

    Несвоєчасного повідомлення Страхувальником/Водієм про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених Договором або законодавством, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).

    Перебування Водіїв/Страхувальника у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, що документально підтверджено у встановленому законом порядку, яке призвело до настання страхового випадку.

    Невиконання Страхувальником інших обов’язків, визначених Договором, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).

    Страховим випадком не визнається і страхова виплата не здійснюється у випадках:

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок події, що не визначена в Договорі як страховий випадок та/або мала місце за межами території дії Договору, та/або пов‘язана з обставинами, про які Страхувальник знав або повинен був знати, але не вжив усіх можливих заходів для запобігання настанню страхового випадку.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну роботами, послугами із заздалегідь відомими Страхувальнику недоліками.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок умисного порушення встановлених законом або іншими нормативними актами правил та норм пожежної безпеки, правил експлуатації, санітарних норм та правил Страхувальником/Водієм, повнолітнім членом його родини, Потерпілими, їх працівниками або іншими особами, що діяли за їх дорученням (усним чи письмовим) або з їх відома.

    Настання відповідальності Страхувальника за шкоду, заподіяну майну, що знаходиться у власності Страхувальника/Водія.

    Настання відповідальності Страхувальника за шкоду, заподіяну рухомому майну, в тому числі товарно-матеріальним цінностям, що знаходяться на зберіганні у Страхувальника/Водія на законних підставах.

    Настання відповідальності Страхувальника за шкоду, заподіяну земельним ділянкам, будинкам, спорудам, спричиненим вібрацією, осіданням або зсувом ґрунту, вибухом.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок внутрішніх пошкоджень ТЗ, що не спричинені ніякими зовнішніми факторами.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок застосування в ТЗ бракованих матеріалів, вузлів, агрегатів, деталей.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок самовільної зміни конструкції ТЗ, встановлення та використання обладнання, що не сертифіковане на території України, встановлене самостійно Страхувальником/Водієм або особами, що не мають відповідних дозволів на таке встановлення.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок довгострокової експлуатації або виробничих дефектів ТЗ.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок використання, зберігання або перевезення Страхувальником/Водієм небезпечних вантажів.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок зносу деталей, вузлів та агрегатів ТЗ.

    Настання відповідальності Страхувальника за шкоду, заподіяну внаслідок керування ТЗ особою:

    - яка не мала посвідчення водія відповідної категорії;

    - яка не мала законних підстав на керування ТЗ;

    -яка знаходилась в стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або під впливом медичних препаратів, застосування яких протипоказано при керуванні ТЗ;

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок ДТП, спричиненої раптовим виходом з ладу будь-яких деталей, вузлів, агрегатів ТЗ.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок/під час перевезення ТЗ будь-яким засобом транспорту.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок/під час буксирування ТЗ іншим транспортним засобом або буксирування іншого транспортного засобу ТЗ.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок порушення вимог при ремонті чи обслуговуванні ТЗ, правил експлуатації.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок залишення місця ДТП, непокори працівникам поліції.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок порушення вимог ст.31 ПДР.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок дії причин та обставин, що виникли до початку дії Договору, але були виявлені тільки після укладання Договору;

    До розгляду Страховиком не приймаються:

    Претензії про відшкодування моральної шкоди, шкоди, заподіяної Потерпілим, навколишньому природному середовищу.

    Претензії про відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю, працездатності, майну Страхувальника/Водія.

    Претензії про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок протиправних дій Страхувальника/Водія або повнолітнього члена його родини, особи на користь якої укладено Договір, інших осіб (їх працівників або осіб, що діяли за їх дорученням (усним або письмовим)).

    Претензії, що висуваються особами одна одній, відповідальність яких застрахована за одним Договором, або висунуті будь-якою іншою особою, що належить, контролюється або управляється Страхувальником або особою, що володіє, контролює або управляє Страхувальником.

    Претензії членів сім’ї Страхувальника/Водія про відшкодування шкоди, заподіяної їм діями Страхувальника/Водія.

    Претензії про відшкодування шкоди, пов'язаної з:

    - зараженням Страхувальником/Водієм Потерпілих будь-якою хворобою;

    - зливом, розливом, викидом, розсіюванням, поширенням, витоком або скиданням забруднюючих речовин; оцінкою, перевіркою, контролем, очищенням, обробкою, дезактивацією або нейтралізацією забруднюючих речовин або здійсненням управління цими процесами.

    Претензії про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок:

    - введення військового або надзвичайного стану або стану облоги, або будь-якої події або причини, результатом якої стало оголошення військового стану або стану облоги;

    - впливу радіоактивного або іншого іонізуючого випромінювання у будь-якій формі, радіоактивними, токсичними, вибухонебезпечними та іншими небезпечними властивостями будь-якого ядерного агрегату чи компоненту;

    - ядерного інциденту, або радіоактивного забруднення;

    - військових дій, маневрів або інших військових заходів;

    - громадянської війни, масових заворушень, групових заворушень, страйків, актів тероризму;

    - конфіскації, націоналізації та інших подібних заходів політичного характеру, які здійснюються згідно з розпорядженням військової чи цивільної влади та політичних організацій в межах території дії Договору;

    - застосування бактеріологічної зброї або зброї психотропної дії, зараження будь-якого роду вірусами та отруйними речовинами;

    - взаємодії з мінами, торпедами, бомбами та іншими видами боєприпасів до військової зброї;

    - дії будь-якої військової зброї.

    Претензії про відшкодування моральної шкоди, шкоди, заподіяної життю, здоров'ю, майну Потерпілих, навколишньому природному середовищу, внаслідок впливу азбестозного пилу, азбесту, включаючи продаж, вивіз і транспортування азбестових волокон або матеріалів, що містять азбест, діетілстирол (DES), діоксин, сечовинний формальдегід.

    Страховик не відшкодовує:

    - неустойку (пеню, штраф);

    - упущену вигоду;

    - втрату товарного вигляду та товарної вартості;

    - витрати на проведення автотоварознавчого дослідження, якщо дослідження було здійснено без письмової згоди Страховика;

    - витрати, не пов’язані з усуненням пошкоджень, заподіяних страховим випадком;

    - витрати на технічне обслуговування та гарантійний ремонт ТЗ/ТЗ, майно Потерпілого;

    - витрати, пов’язані з реконструкцією або переобладнанням ТЗ/ТЗ Потерпілого, ремонтом чи заміною окремих частин, деталей та обладнання внаслідок їх зносу, браку;

    - судові витрати, витрати, пов’язані з інфляційними збитками тощо.

    Страхова виплата не здійснюється у випадках, передбачених ч.2 ст.104 Закону України «Про страхування», зокрема, у разі:

    Навмисних дій Страхувальника/Водія /Потерпілих, дії повнолітнього члена його родини, їх працівників або інших осіб, що діяли за їх дорученням (усним чи письмовим) або з їх відома, які призвели до настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.

    Вчинення Страхувальником/Водієм умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку.

    Подання Страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.

    Несвоєчасного повідомлення Страхувальником/Водієм про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених Договором або законодавством, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).

    Перебування Водіїв/Страхувальника у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, що документально підтверджено у встановленому законом порядку, яке призвело до настання страхового випадку.

    Невиконання Страхувальником інших обов’язків, визначених Договором, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).

    Страховим випадком не визнається і страхова виплата не здійснюється у випадках:

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок події, що не визначена в Договорі як страховий випадок та/або мала місце за межами території дії Договору, та/або пов‘язана з обставинами, про які Страхувальник знав або повинен був знати, але не вжив усіх можливих заходів для запобігання настанню страхового випадку.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну роботами, послугами із заздалегідь відомими Страхувальнику недоліками.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок умисного порушення встановлених законом або іншими нормативними актами правил та норм пожежної безпеки, правил експлуатації, санітарних норм та правил Страхувальником/Водієм, повнолітнім членом його родини, Потерпілими, їх працівниками або іншими особами, що діяли за їх дорученням (усним чи письмовим) або з їх відома.

    Настання відповідальності Страхувальника за шкоду, заподіяну майну, що знаходиться у власності Страхувальника/Водія.

    Настання відповідальності Страхувальника за шкоду, заподіяну рухомому майну, в тому числі товарно-матеріальним цінностям, що знаходяться на зберіганні у Страхувальника/Водія на законних підставах.

    Настання відповідальності Страхувальника за шкоду, заподіяну земельним ділянкам, будинкам, спорудам, спричиненим вібрацією, осіданням або зсувом ґрунту, вибухом.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок внутрішніх пошкоджень ТЗ, що не спричинені ніякими зовнішніми факторами.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок застосування в ТЗ бракованих матеріалів, вузлів, агрегатів, деталей.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок самовільної зміни конструкції ТЗ, встановлення та використання обладнання, що не сертифіковане на території України, встановлене самостійно Страхувальником/Водієм або особами, що не мають відповідних дозволів на таке встановлення.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок довгострокової експлуатації або виробничих дефектів ТЗ.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок використання, зберігання або перевезення Страхувальником/Водієм небезпечних вантажів.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок зносу деталей, вузлів та агрегатів ТЗ.

    Настання відповідальності Страхувальника за шкоду, заподіяну внаслідок керування ТЗ особою:

    - яка не мала посвідчення водія відповідної категорії;

    - яка не мала законних підстав на керування ТЗ;

    -яка знаходилась в стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або під впливом медичних препаратів, застосування яких протипоказано при керуванні ТЗ;

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок ДТП, спричиненої раптовим виходом з ладу будь-яких деталей, вузлів, агрегатів ТЗ.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок/під час перевезення ТЗ будь-яким засобом транспорту.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок/під час буксирування ТЗ іншим транспортним засобом або буксирування іншого транспортного засобу ТЗ.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок порушення вимог при ремонті чи обслуговуванні ТЗ, правил експлуатації.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок залишення місця ДТП, непокори працівникам поліції.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок порушення вимог ст.31 ПДР.

    Настання відповідальності Страхувальника/Водія за шкоду, заподіяну внаслідок дії причин та обставин, що виникли до початку дії Договору, але були виявлені тільки після укладання Договору;

    До розгляду Страховиком не приймаються:

    Претензії про відшкодування моральної шкоди, шкоди, заподіяної Потерпілим, навколишньому природному середовищу.

    Претензії про відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю, працездатності, майну Страхувальника/Водія.

    Претензії про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок протиправних дій Страхувальника/Водія або повнолітнього члена його родини, особи на користь якої укладено Договір, інших осіб (їх працівників або осіб, що діяли за їх дорученням (усним або письмовим)).

    Претензії, що висуваються особами одна одній, відповідальність яких застрахована за одним Договором, або висунуті будь-якою іншою особою, що належить, контролюється або управляється Страхувальником або особою, що володіє, контролює або управляє Страхувальником.

    Претензії членів сім’ї Страхувальника/Водія про відшкодування шкоди, заподіяної їм діями Страхувальника/Водія.

    Претензії про відшкодування шкоди, пов'язаної з:

    - зараженням Страхувальником/Водієм Потерпілих будь-якою хворобою;

    - зливом, розливом, викидом, розсіюванням, поширенням, витоком або скиданням забруднюючих речовин; оцінкою, перевіркою, контролем, очищенням, обробкою, дезактивацією або нейтралізацією забруднюючих речовин або здійсненням управління цими процесами.

    Претензії про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок:

    - введення військового або надзвичайного стану або стану облоги, або будь-якої події або причини, результатом якої стало оголошення військового стану або стану облоги;

    - впливу радіоактивного або іншого іонізуючого випромінювання у будь-якій формі, радіоактивними, токсичними, вибухонебезпечними та іншими небезпечними властивостями будь-якого ядерного агрегату чи компоненту;

    - ядерного інциденту, або радіоактивного забруднення;

    - військових дій, маневрів або інших військових заходів;

    - громадянської війни, масових заворушень, групових заворушень, страйків, актів тероризму;

    - конфіскації, націоналізації та інших подібних заходів політичного характеру, які здійснюються згідно з розпорядженням військової чи цивільної влади та політичних організацій в межах території дії Договору;

    - застосування бактеріологічної зброї або зброї психотропної дії, зараження будь-якого роду вірусами та отруйними речовинами;

    - взаємодії з мінами, торпедами, бомбами та іншими видами боєприпасів до військової зброї;

    - дії будь-якої військової зброї.

    Претензії про відшкодування моральної шкоди, шкоди, заподіяної життю, здоров'ю, майну Потерпілих, навколишньому природному середовищу, внаслідок впливу азбестозного пилу, азбесту, включаючи продаж, вивіз і транспортування азбестових волокон або матеріалів, що містять азбест, діетілстирол (DES), діоксин, сечовинний формальдегід.

    Страховик не відшкодовує:

    - неустойку (пеню, штраф);

    - упущену вигоду;

    - втрату товарного вигляду та товарної вартості;

    - витрати на проведення автотоварознавчого дослідження, якщо дослідження було здійснено без письмової згоди Страховика;

    - витрати, не пов’язані з усуненням пошкоджень, заподіяних страховим випадком;

    - витрати на технічне обслуговування та гарантійний ремонт ТЗ/ТЗ, майно Потерпілого;

    - витрати, пов’язані з реконструкцією або переобладнанням ТЗ/ТЗ Потерпілого, ремонтом чи заміною окремих частин, деталей та обладнання внаслідок їх зносу, браку;

    - судові витрати, витрати, пов’язані з інфляційними збитками тощо.

    Страховий продукт не є додатковим до інших товарів, робіт або послуг, що не є страховими. 

    Знижки чи акційні пропозиції за цим продуктом не передбачено.

    Подати заявку на страхування +380 44 247-68-03
    GRAWE UKRAINEАвтострахування
    тобто страхування транспортних засобів, консультант