Перейти до вмісту
 • Актуальна інформація про
  GRAWE Group

  GRAWE Group є незалежною австрійською фінансовою групою, до складу якої входять 17 страхових компаній, 9 банківських структур, Security KAG — компанія, яка управляє понад 50 інвестиційними фондами та компанія з управління нерухомістю — GRAWE Immobillien.

  Страхування

  На сьогодні концерн є одним із найбільших страхових товариств Австрії з більш ніж 5000 працівниками і філіалами в 13 країнах Центральної, Східної та Південно-Східної Європи: Україні, Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговині, Чорногорії, Угорщині, Болгарії, Румунії, Молдові, Македонії та Кіпрі. Страхові продукти GRAWE також можна придбати в: Латвії, Литві та Італії. Кожне представництво має свою розширену мережу центрів обслуговування клієнтів.

  Банківська група GRAWE

  Сьогодні банківська група GRAWE складається з 9 банківських інститутів та компанії з управління активами Security KAG.

  Банки та інвестиційні компанії
  Нерухомість

  До складу групи з управління нерухомістю входять понад 20 компаній, що працюють як на території Австрії, так і за її межами. На сьогодні група управляє нерухомістю загальною площею 2 млн. м ² не тільки для GRAWE Group, а й разом із STIWOG Immobilien GmbH та ImmoPro Immobilien GmbH, нерухомістю для корпоративних і приватних інвесторів.

  Фінансові показники GRAWE в страхуванні
  тобто страхування транспортних засобів, консультант