Перейти до вмісту
 • Інформація про ідентифікацію
  ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПОДАТКОВИЙ СТАТУС РЕЗИДЕНТА США

   

  ПрАТ  «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» (надалі також – Компанія/Граве Україна) висловлює подяку за співпрацю та інформує про вимоги щодо ідентифікації осіб, які мають податковий статус резидента США.

  З метою впровадження ефективного механізму виявлення, запобігання та припинення ухилення від оподаткування США громадянами та податковими резидентами США, здійсненого шляхом прямого або опосередкованого розміщення коштів поза територією Сполучених Штатів Америки (США) через Неамериканські Фінансові Установи (НФУ) Конгресом США у березні 2010 року був прийнятий Закон "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (Foreign Account Tax Compliance Act – FATCA) (надалі Закон).

  Граве Україна зареєстроване на сайті U.S. IRS як фінансовий інститут зі статусом Reporting Model 1 FFI і отримало глобальний ідентифікаційний номер посередника (GIIN) – EUJ5WN.00006.ME.804.

  Введений у дію з 1 липня 2014 р. Закон зобов’язує Граве Україна ідентифікувати та повідомляти до Служби внутрішніх доходів США (Internal Revenues Service – IRS) дані щодо рахунків, власниками яких є платники податків США або неамериканські юридичні особи, в яких платники податків США володіють суттєвими частками.

  Ідентифікація податкових резидентів США відбувається в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону.

  Поняття податкового резидента США

  Відповідно до FATCA, фізичні особи, фізичні особи-підприємці та самозайняті особи, що ведуть незалежну професійну діяльність, визнаються податковими резидентами США, якщо виконується одна з наступних умов:

  • фізична особа є громадянином США;
  • фізична особа має дозвіл на постійне перебування в США (Green Card);
  • фізична особа відповідає критеріям «довгострокового перебування» (перебування на території США не менше 31 дня протягом поточного календарного року та не менше 183 днів протягом 3 останніх років, включаючи поточний рік і два попередні роки. При цьому, для поточного року враховуються всі дні, проведені клієнтом у США, для попереднього року – 1/3 днів, а для позаминулого року – 1/6 днів).

  Відповідно до FATCA, юридичні особи визнаються податковими резидентами США, якщо виконується одна з таких умов:

  • юридична особа зареєстрована/заснована на території США;
  • юридична особа зареєстрована/заснована не на території США і до складу її власників / учасників, яким прямо або опосередковано належить більше 10% частки в юридичній особі, входять фізичні особи, які є податковими резидентами США;
  • інше, відповідно до вимог FATCA.

  У випадку підтвердження статусу податкового резидента США за вищезазначеними критеріями, необхідно заповнити одну з наступних форм:

   Для клієнтів - фізичних осіб
  Request for Taxpayer Identification Number and Certification

  Form W-9

  Instructions

  Certificate of Foreign Status of Beneficial Owner for United States Tax Withholding and Reporting (Individuals)

   Form W-8BEN
  Instructions    

  Для клієнтів - юридичних осіб
  Certificate of Status of Beneficial Owner for United States Tax Withholding and Reporting (Entities)

  Form W-8BEN-E

  На виконання зазначених умов та з метою визначення (підтвердження) клієнтами Граве Україна власного статусу податкового резидентства США та/або статусу податкового резидентства США своїх кінцевих бенефіціарних власників (контролерів), просимо заповнити та надати до Граве Україна відповідні форми щодо підтвердження статусу податкового резидента США, окремо за кожен рік за період з 2014 по 2020 (включно).

  З метою уникнення можливих непорозумінь, докладна інформація щодо вимог та впливу FATCA належним чином повідомляється всім клієнтам Граве Україна. Для отримання детальної інформації, скористайтесь посиланням.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що у випадку набуття Вами статусу резидента США в процесі обслуговування договору страхування життя , Вам необхідно повідомити Граве Україна про такі зміни шляхом надсилання  відповідної формищодо підтвердження статусу податкового резидента США на електронну скриньку_info@grawe.ua та/або на поштову адресу м. Київ, 03150, вул. Велика Васильківська, 65 до 01.07. кожного наступного року.

   

  Форма I-407

   

  тобто страхування транспортних засобів, консультант