Перейти до вмісту
 • Захист здоров'я годувальника та дитини
  ГРАВЕ Підтримка

  Захист здоров'я годувальника та дитини

  Захисти своє здоров’я та здоров’я своєї дитин

  ГРАВЕ Підтримка

  Сучасна медицина зробила величезний крок вперед. І зараз нікого не дивує той факт, що лікуванню піддаються більшість захворювань, які ще 20 років тому здавалися невиліковними. Проте прогресивні методи лікування потребують значних фінансових вкладень. Нажаль саме матеріальна сторона питання найчастіше вирішує якість життя після одужання. Щоб не витрачати час на пошук джерел фінансування, необхідних для лікування захворювання, варто заздалегідь подбати про своє здоров’я та здоров’я своїх дітей за допомогою програми «ГРАВЕ Підтримка», яка стане значною фінансовою допомогою у випадку діагностування важкої хвороби.

  Захист здоров’я дорослого і всіх його дітей на випадок діагностування важкої хвороби з можливістю накопичення суттєвого капіталу, так необхідного для реалізації намічених цілей, та з одночасним захистом дорослого на випадок настання тривалої інвалідності у розмірі 30% і вище внаслідок нещасного випадку.

   

  ГРАВЕ Підтримка гарантує

   

  Накопичення коштів

  Виплату повної гарантованої страхової суми разом із накопиченими резервами бонусів після закінчення дії договору.

   

  Захист життя

  Виплату вигодонабувачам повної гарантованої страхової суми разом із накопиченими резервами бонусів, у випадку, якщо застрахована особа йде з життя протягом дії договору страхування.

   

  Захист здоров’я

  • Виплату застрахованій особі повної гарантованої страхової суми разом із накопиченими резервами бонусів у випадку діагностування однієї з 20 важких хвороб. Страхова виплата здійснюється виключно тільки за одним страховим випадком, навіть якщо протягом строку дії договору страхування було діагностовано декілька певних важких хвороб. За фактом здійснення страхової виплати договір припиняє свою дію.

  • Виплату застрахованій особі 25% повної гарантованої страхової суми у випадку діагностування у біологічної або усиновленої дитини однієї з 12 важких хвороб. Під страховим захистом автоматично знаходяться всі без виключення діти застрахованої особи від 3 до 16 років. Страхові виплати здійснюються максимум по 4 дітям. Договір продовжує свою дію.

   

  Захист у випадку інвалідності

  Виплату певного відсотку страхової суми, розмір якого відповідає ступеню встановленої інвалідності у разі, якщо протягом дії договору застрахована особа внаслідок нещасного випадку отримує інвалідність 30% і вище. Разом із цим договір продовжує свою дію.

  Приклад ГРАВЕ Підтримка

  Застрахована особа

  чоловік віком 30 років

  Строк страхування

  20 років

  Щорічний страховий платіж

  10 000 грн

  Гарантована страхова сума

  183 833 грн

   

  Страхові виплати

  Рік страхового випадку

  Виплата у випадку діагностування важкої хвороби або смерті, грн

  Виплата по закінченні строку дії договору (разом із бонусами), грн

  2183 833х
  6189 100х
  11217 263х
  16289 187х

  20

  х

  416 040

  Сервіси

  Онлайн оплата страхового платежу

  Оплату страхового платежу можна здійснити за допомогою МТБ Банку. Комісійна винагорода становить 0,5%

  Засоби зв'язку +38 044 490 59 10
  тобто страхування транспортних засобів, консультант