Перейти до вмісту
 • Страхова компанія

  ГРАВЕ УКРАЇНА

  Історія розвитку австрійського фінансового концерну GRAWE в Україні веде відлік з 1998 року, коли страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА» розпочала свою діяльність у сфері страхування життя. З 2008 року концерн, придбавши українську страхову компанію «ІНПРО», займається й ризиковими видами страхування.

  Страхова компанія «ІНПРО» (тепер «ГРАВЕ УКРАЇНА») була створена групою акціонерів (дві юридичні і п’ять фізичних осіб) у Києві у 1992 року як Акціонерне товариство «Перестрахувальна компанія «ІНПРО» зі статутним капіталом 5 млн крб. 

  У 1994 році компанія стає асоційованим членом Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України та отримує ліцензії на здійснення двох обов’язкових та дев’яти добровільних видів страхування. 

  У 1995 році компанія перереєстровується на Акціонерне товариство закритого типу «Перестрахувальна компанія «ІНПРО» та збільшує свій статутний капітал до 25 млрд крб. 

  З моменту ухвалення нового Закону України «Про страхування» страхова компанія «ІНПРО» пройшла переліцензування та отримала дозвіл на здійснення обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦВВНТЗ) та інших дванадцяти видів добровільного страхування. 

  У 1999 році за рішенням акціонерів змінюється місцезнаходження головного офісу компанії. Офіс переноситься до м. Львова. Згодом також змінюється й назва компанії на Закрите акціонерне товариство «Страхова компанія «ІНПРО». 

  З 2000 року компанія починає динамічно розвиватись: зростає кількість постійних та нових клієнтів, збільшується розмір статутного капіталу, розширюється власна регіональна мережа. Так, на сьогодні регіональна мережа компанії налічує 12 офісів, з них офіси підрозділів в Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові та Києві. 

  Темпам розвитку сприяє й велика кількість ліцензій на страхування, які є у розпорядженні компанії. СК «ГРАВЕ УКРАЇНА» володіє 10-а ліцензіями на здійснення добровільних та 7-а ліцензіями на здійснення обов’язкових видів страхування. 

  Динаміка розвитку ЗАТ СК «ІНПРО» привернула увагу закордонних інвесторів. 10 квітня 2008 року страхова компанія стає членом австрійського концерну GRAWE та перейменовується на Закрите (тепер Приватне) акціонерне товариство «Страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА». 

  Вже за перший рік своєї роботи в складі концерну GRAWE, незважаючи на економічну кризу та зниження рівня довіри до страхових компаній у цілому, компанія показала позитивний приріст страхових платежів. В 2014 році за рішенням акціонерів змінюється місцезнаходження головного офісу компанії. Офіс переноситься до м.Києва і тепер знаходиться за адресою: вул. Велика Васильківська, 65, м. Київ.

  Ставши частиною концерну GRAWE, СК «ГРАВЕ УКРАЇНА» зміцнила свій багаторічний досвід у сфері страхування та перейняла австрійські страхові традиції, фінансову стабільність та найвищі стандарти ведення бізнесу, що гарантує її клієнтам якість послуг, надійність та безпеку.

  ГРАВЕ УКРАЇНА Страхова компанія

  Керівництво

  ГРАВЕ УКРАЇНА Страхова компанія
  Результати діяльності за 2017 рік

  Фінансові показники

  Результати діяльності компанії
  Нагороди Граве Україна Страхова компанія

  Наші нагороди

  Нагороди ГРАВЕ УКРАЇНА Страхова компанія за весь період діяльності
  Регіональні офіси компанії

  Контакти

  Офісу в Києві та регіональних структурних підрозділів
  GRAWE UkraineСтрахування на Вашому захисті
  тобто страхування транспортних засобів, консультант