Перейти до вмісту
 • Про послуги страхування Граве Україна

  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  Шановна компанія " Граве Україна ",

  Я, Тетяна Скрипка, отримала виплати за трьома моїми програмами страхування, оформила пожиттевий аннуїтет. Мій онук також отримав першу виплату в квітні 2022 рокуі купив собі дві нові програми. На сьогодні у мене 100% впевненності в надійності Граве Україна і я рекомендую компанії соїм друзям та знайомим. 

  Тетяна Скрипка, вдячний клієнт.

  Повну версію відгуку можна прочитати за наступним посиланням.

  Шановна компанія " Граве Україна ",

  Я, Андрійчук Ірина Василівна, хотіла б висловити  Вам велику подяку за Ваше рішення задовольнити мою заяву на здійснення страхової виплати за договором страхування життя у зв'язку із загибеллю мого сина Андрійчука О.О. Страхову виплату мною отримано. Дякую Вам за належне виконання Ваших зобов'язань. Рекомендуватиму Вашу компанію іншим людям.

  З повагою,

  Андрійчук І.В.

  Спасибо за быстрый и продуктивный результат Вашей компании в отношении моего страхового случая.

  При сложившемся случае в будущем обязательно буду рекомендовать Вашу компанию, как надежного и профессионального партнера в области страхования. Спасибо за все! 

  Максим Светличный

  Более 10 лет назад «ЦКБ «Коралл» очень осторожно подходили к сотрудничеству с "ГРАВЕ УКРАИНА Страхование жизни".

  Даже когда я и мой начальник - руководитель предприятия приняли решение о корпоративном страховании, наши сотрудники сомневались, но время показало, что мы сделали правильный выбор. Несмотря на сложные, независящие от нас с Вами события, Вы скрупулезно выполняете все условия, за что мы очень благодарны Вашей компании. 

  С уважением, В.М. Жестков 
  Зам. главного конструктора ЦКБ по инженерному маркетингу 
  АО «ЦКБ «Коралл»

  Дякуємо "ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя", за оперативність і прозорість!

  У нас в сім'ї три договори страхування, та коли виріс курс доллара, ми вирішили один контракт розірвати і забрати гроші. Так як накопичення були в долларах, то навіть при тому, що за дострокове розірвання контракту втрачаєш частину накопичення, ми всеодно залишились у виграші. Компанія дуже швидко відреагувала на запит і без лишніх бюрократичних процедур впродовж 15 днів виплатила всі гроші. Вам дійсно можна довіряти! 

  З повагою, 
  Скиба Валерія!

  Шановні співробітники "ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя"! Дуже Вам вдячна за допомогу з оформлення довідки та роз'яснення - за Ваш професіоналізм та клієнт-орієнтованість!

  А також хочу подякувати від імені ЕВА(Європейської Бізнес Асоціації) за смачні яблука, які нам передають вже протягом місяця. Несподівано приємно отримати сюрприз від компанії, в якій я застрахована! 

  З повагою, 
  Антоніна Смоліна

  Висловлюю велику вдячність компанії та співробітникам за легкість і доступність інформації.

  Незважаючи на будь-які часи телефони компанії завжди відкриті, а працівники доступно, лаконічно та оперативно пояснюють будь-які питання. Дякую за співпрацю.

  Розалія ІСАЧЕНКО-СИВАК

  Мы выражаем глубокую благодарность компании «ГРАВЕ УКРАИНА Страхование жизни» за те уникальные программы, которыми мы владеем. За эти годы мы поняли, что имеем дело с самой надежной и стабильной компанией.

  Компания, которая на протяжении почти 200 лет дает надежную защиту миллионам людей по всему миру, впечатляет и сегодня. Хотелось бы отметить и то, что компания «ГРАВЕ УКРАИНА Страхование жизни» не останавливается на достигнутом, и постоянно разрабатывает новые программы. Спасибо Вам большое! 

  С уважением, 
  Ваши клиенты: Валентина ШЕВЧУК, Мария ТКАЧУК, Виктор КЛИЩ, Василий КОКОШКО.

  Уважаемый коллектив компании «ГРАВЕ УКРАИНА Страхование жизни»!

  Благодарим Вас за плодотворное сотрудничество! 
  Всегда очень приятно контактировать по телефону с любым Вашим сотрудником по возникающим вопросам страхования. Это всегда вежливый корректный и профессиональный ответ. Всегда выслушивается даже самая замысловатая проблема и на неё всегда находится решение, и это именно тот высокий уровень профессионализма, которым мы так гордимся, работая с Вами. 
  Благодарим Вас за радушные встречи, когда бы не пришел в офис. Уделенное Вами время всегда оставляет приятные впечатления. Ещё раз благодарны Вам за это и надеемся на дальнейшее плодотворное сотрудничество с Вами. 

  С уважением сотрудники 3 уровня «Евролайф Украина» и семейная пара 
  Алексей ПЕТРИК и Ирина МНИХА

  Уперше про компанію "Євролайф Україна" та її страхового партнера компанію "ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя" я почула ще у 2002-му році.

  Послуга страхування життя зацікавила, але як обманутий вкладник Ощадбанку у своїй країні мала певний страх. А у 2009-му нас із чоловіком запросили на презентацію "Граве Україна". Під час зустрічі почутті аргументи переконали нас і ми оформили поліси страхування. 
  "Це ж ми: зможемо допомогти синові, зможемо раніше отримати пенсію…", - тішився чоловік. 
  Звісно, ні про які нещасні випадки ми тоді не думали. От тільки життя часто випробовує нас на міцність. 23 березня 2011 року мій чоловік загинув у ДТП. У тій дуже непростій для мене ситуації на допомогу прийшли лідери компанії "Єфролайф Україна" у Вінниці Тамара Сабельфельд, Олексій Гончар та Олександр Загрія. Вони не лише допомогли мені зібрати усі необхідні для виплати документи, а й постійно підтримували морально. Я отримала страхову виплату і щиро дякую за це компанії "ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя". Тільки після трагедії я усвідомила, наскільки мудрим було рішення чоловіка підписати угоду з компанією. Його не стало, але навіть після своєї смерті він подбав про те, щоб ми з сином почувалися хоча б трішечки захищеними. 
  До речі, перед трагедією ми продали свою квартиру, купили ділянку під забудову і почали зводити будинок. Самі жили на орендованій квартирі. І отримана страхова виплата допомогла мені "підтягнути" будівельні роботи і нині ми з сином живемо у власному будинку. 
  А в цьому році я й сама стала консультантом компанії "Євролайф Україна". Розповідаю людям про накопичувальні та медичні програми, реальний захист, який гарантує компанія "Граве Україна". Щиро бажаю усім, хто ще не має полісу страхування життя, не зволікати із прийняттям рішення. Бо саме він дає впевненість у завтрашньому дні. Будьте самодостатніми і крокуйте життям спільно з компанією Граве! І нехай життєві незгоди ніколи не затьмарять Вашого щастя!


  Інна ЧЕРВІНЧУК 
  м.Вінниця

  За пять лет работы в компании «Евролайф Украина», могу назвать минимум 25 человек, которые получили выплаты по различным причинам: наступление страхового события, досрочное расторжение договора, окончание действия полиса.

  Благодарные клиенты выражают признательность компании «ГРАВЕ УКРАИНА Страхование жизни» и нам, сотрудникам «Евролайф Украина», за улучшение качества их жизней, благодаря преимуществам приобретенных программ страхования. 
  В нашей семье на троих человек пять полисов страхования от «ГРАВЕ УКРАИНА Страхование жизни». Благодаря программам чувствуешь себя защищенным и уверенным в завтрашнем дне. 
  Совсем недавно появились три новые программы: «Граве ПОДДЕРЖКА», «Граве ГОЛД» и «Граве МЕДИК». И все их хочется приобрести.

   

  Александра ТОВСТОПЯТ

  тобто страхування транспортних засобів, консультант