Перейти до вмісту
Історія Граве Україна Страхування життя
ГРАВЕ УКРАЇНА

Страхування життя

Страхування життя

ГРАВЕ УКРАЇНА

«ГРАВЕ УКРАЇНА» - дочірня компанія австрійського концерну GRAWE, заснована 23 березня 1998 року. GRAWE був першим західним концерном, який прийшов на страховий ринок України в нелегкі часи 90-х років у період недовіри та кризи до будь-яких фінансових інститутів. Тоді ми боролися не з конкурентами, а з недовірою клієнтів. Перший поліс компанії в Україні був придбаний 2 серпня 2000 року, страхова сума становила 9107 доларів США. Це стало початком нашого активного розвитку. Утримувати першість у ті часи було не дуже важко, набагато важче – зберегти лідерство на ринку, що стрімко розвивається. Ми першими почали пропонувати програми європейського зразка з високим рівнем соціального та страхового захисту. Перший корпоративний договір компанії був укладений в жовтні 2001 року, були застраховані 29 працівників. Першу виплату ми здійснили вже в травні 2001 року: нажаль, причиною виплати стала передчасна смерть клієнта. Найбільша виплата компанії після закінчення дії договору: в 2009 році на суму 1 млн 787 тис. 194 грн 29 коп., а з причини смерті клієнта «ГРАВЕ УКРАЇНА» виплатила 1 млн 938 тис. 41 грн 20 коп. в 2004 році.

Ми з гордістю впровадили австрійські традиції GRAWE в Україні, дотримуючись принципів ведення бізнесу нашого засновника, з кожним роком закріплювали свої позиції на вітчизняному ринку. Перевірені століттями ґрунтовність та консерватизм до фінансових ризиків забезпечили нам успішний розвиток та стабільність. Щорічно ми демонструємо запланований розвиток компанії та приносимо прибуток концерну.

Розвиток «ГРАВЕ УКРАЇНА» впевнений та прогнозований:

- ми входимо до складу комітету зі страхування життя Європейської Бізнес Асоціації. 
- Правління компанії активно працює над нормативно-законодавчою базою зі страхування життя.

Ми заслужили не лише повагу клієнтів – наше лідерство та стиль ведення бізнесу визнали і колеги. Так, у 2005 році «ГРАВЕ УКРАЇНА» названа кращою компанією в рейтингу «ТОП-100», який щорічно проводить видавництво «Економіка». У 2006 році ми стали переможцями першого в Україні міжнародного конкурсу «Підприємець року – 2006» (Entrepreneur Of The Year® Award), який проводиться компанією «Ернст енд Янг» впродовж 20 років та вважається найпрестижнішим міжнародним конкурсом в галузі підприємництва. Журі визначає підприємців, які найбільше посприяли розвитку того чи іншого сектору національної економіки. 

У 2008 році ми відзначили своє перше 10-річчя успішної роботи на ринку України. Того року Ліга страхових організацій України відзначила «ГРАВЕ УКРАЇНА» орденом за вагомий внесок в розвиток ринку страхування життя в Україні. За підсумками 2009 року читачі газети «Бізнес», одного з найавторитетніших в державі видань, віддалинам першість в номінації «Найпрофесійніша компанія на страховому ринку».

Нам дуже приємна висока оцінка нашої повсякденної роботи незалежними експертами. Ми цінуємо і уважно прислухаємося до кожного клієнта. Ми вчасно виконуємо взяті на себе зобов’язання, компенсуючи можливі фінансові труднощі клієнтів при настанні страхового випадку. Ми усвідомлюємо, що тисячі людей з року в рік довіряють «ГРАВЕ УКРАЇНА» своє життя. Ми віримо, що життя безцінне, і знаємо, що з нами час працює на Вас.

 

Керівний орган Граве Україна Страхування життя

Правління

ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя
На страхову діяльність у формі добровільного страхування життя

Ліцензія

На страхову діяльність у формі добровільного страхування життя
Результати діяльності за 2017 рік

Фінансові показники

Результати діяльності за останні 10 років
Річні фінансові звіти Граве Україна Страхування життя

Звітність

Річні фінансові звіти компанії
Повідомлення особливої інформації Граве Україна Страхування життя

Інформація до оприлюднення

Повідомлення особливої інформації
Правила добровільного страхування життя

Правила


Добровільного страхування життя
Нагороди за весь період діяльності

Наші нагороди


Нагороди ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя за весь період діяльності
Партнери Граве Україна Страхування життя

Наші партнери


За останні роки нами були налагоджені продуктивні взаємовідносини зі страховими посередниками
Контакти центрального офісу

Контакти

Офісу ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя
Події, новини, статті, інтерв'ю Граве Україна Страхування життя

Новини

Події, новини, статті, інтерв'ю
GRAWE UKRAINEСтрахування на Вашому захисті
тобто страхування транспортних засобів, консультант