Перейти до вмісту
Страхування життя

ГРАВЕ УКРАЇНА

«ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» - дочірня компанія австрійського фінансового концерну GRAWE, заснована 23 березня 1998 року. GRAWE був першим західним концерном, який прийшов в Україну в нелегкі часи недовіри і кризи 90-х років. Тоді ми боролися не з конкурентами, а з недовірою клієнтів. Перший поліс компанії в Україні було укладено 2 серпня 2000 року, страхова сума становила 9107 доларів США. Так почався наш активний розвиток. Утримувати першість в той час було не дуже важко, набагато складніше - зберегти лідерство на стрімко розвиваючому ринку. Ми першими почали пропонувати програми європейського зразка з високим ступенем соціального та страхового захисту. Перший корпоративний договір ми уклали в жовтні 2001 року, застрахованими стали 29 співробітників. Першу виплату ми здійснили вже в травні 2001 року - на жаль, причиною стала смерть клієнта. Найбільша виплата компанії була по дожиттю в 2009 році, її сума склала 1 млн 787 тис. 194 грн. 29 коп., А через смерть клієнта ми виплатили 1 млн 938 тис. 41 грн. 20 коп. в 2004 році.

Ми з гордістю впроваджуємо традиції GRAWE в Україні, дотримуючись принципів ведення бізнесу нашого засновника і з кожним роком зміцнюючи свої позиції на вітчизняному ринку. Перевірені століттями надійність і консерватизм в підході до фінансових ризиків забезпечують нам успішний розвиток і стабільність. Щорічно ми демонструємо планомірне зростання компанії і приносимо прибуток концерну.

Ось уже протягом багатьох років «GRAWE Ukraine» по праву є лідером на ринку страхування життя України, компанією, яка володіє бездоганною репутацією і величезним кредитом довіри серед клієнтів і партнерів. Ми входимо до комітету зі страхування життя Європейської Бізнес Асоціації. Беремо участь в просуванні ринку страхових послуг України. Правління нашої компанії активно працює над нормативно-законодавчою базою.

Ми заслужили не лише повагу клієнтів - наше лідерство і стиль ведення бізнесу визнали колеги по ринку. Так, в 2017 році компанія отримала почесне звання «Вибір України» і Диплом лідера «Страхові виплати зі страхування життя» за підсумками національної премія журналу Insurance TOP в області страхування за результатами 2017 року.

У 2016 році «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» була удостоєна нагороди за внесок у розвиток страхування в Україні від Ліги Страхових Організацій України (ЛСОУ). А в 2018 році «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» відзначила 20-ти річчя успішної роботи на страховому ринку України.

Нам дуже приємно, що незалежні експерти так високо оцінюють повсякденну роботу, яку ми виконуємо щодня. Ми дуже цінуємо наших клієнтів і уважно прислухаємося до кожного. Ми прагнемо вчасно виконувати взяті на себе зобов'язання, компенсуючи можливі фінансові труднощі клієнтів при настанні страхового випадку. Нам важливо, що тисячі людей з року в рік довіряють «GRAWE Ukraine» своє життя.

 

Керівний орган Граве Україна Страхування життя

Правління

ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя
Результати діяльності за 2017 рік

Фінансові показники

Результати діяльності за останні 10 років
Нагороди за весь період діяльності

Наші нагороди


Нагороди ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя за весь період діяльності
Партнери Граве Україна Страхування життя

Наші партнери


За останні роки нами були налагоджені продуктивні взаємовідносини зі страховими посередниками
GRAWE UKRAINEСтрахування на Вашому захисті
тобто страхування транспортних засобів, консультант