Перейти до вмісту
Особисте страхування

ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Життя, напевно, найважливіше, що ми отримуємо в подарунок від долі. Хтось уміє цінувати цей безцінний подарунок. Хтось, навпаки, вперто не помічає його важливості і надто безпечно розпоряджається своїм життям. Ми знаємо, наскільки Ви важливі у цьому світі, як Вас хтось цінує та чекає, що саме Ви для когось – увесь всесвіт. За роки роботи ми переконались, якою болючою буває втрата. Ми не в змозі змінити Вашу долю, але знаємо, як важливо вчасно допомогти у скрутну хвилину. Ми довго працювали, ретельно зважували та оцінювали тонкощі та аспекти страхування, аби запропонувати Вам достойний вибір програм. Вам лишилось тільки визначити, хто Ви: людина, котра довіряє своїй долі та не допускає думок про непередбачувані несподіванки, чи та, хто звикла повністю контролювати все, що відбувається. А, можливо, Ви – далекоглядний татусь, що намагається завчасно спланувати майбутнє своє малечі. Ким би Ви не були, ми спробуємо надійно забезпечити Вас тим, що Ви шукаєте на нашому сайті – страхуванням Вашого майбутнього. 

 

СЕП

СЕП

Захист за максимальною кількістю додаткових тариф
Максимальний захист життя та захист подружньої пари

ГРАВЕ Класік/Класік+

Максимальний захист життя та захист подружньої пари
Накопичення достатнього капіталу для фінансового забезпечення майбутніх значних витрат

ІНВЕСТ План/План+

Накопичення достатнього капіталу для фінансового забезпечення майбутніх значних витрат
Можливість вибору ступеня захисту

ГРАВЕ Універсал

Можливість вибору ступеня захисту
Страхування життя до 85 років

ГРАВЕ Голд

Створення вагомого капіталу для забезпеченого життя у зрілому віці

Якщо Вас цікавить накопичення з максимальною сумою виплати

Ви часто замислювалися, що є найважливішою та найвигіднішою інвестицією у Вашому житті? Що приносить Вам стабільний довгостроковий прибуток? Ви, напевно, вже подумки перераховуєте кількість Ваших депозитів, останні покупки та фінансові плани на найближчий час? Це добре, що Ви турбуєтесь про своє майбутнє, Ваші інвестиції неодмінно будуть прибутковими, але зазирніть глибше, до джерел всіх Ваших починань – в себе. Ваше життя – це інвестиція Ваших батьків, а потім Ваші особисті старання на власну користь – університети, іноземні мови, книги, подорожі, досвід та знання – сформували Вашу особистість і вміння жити. Погодьтеся, що найлегше за все ми здійснюємо інвестиції для себе і своєї сім’ї. Вони, як правило, виправдовують будь-які форми інвестування та приносять найбільший прибуток. 
Ми розуміємо, як це важливо для Вас, особливо, коли йдеться про Вашу сім’ю. Накопичувальні програми нашої компанії пропонують Вам не лише довгостроковий захист Вашого життя, ми гарантуємо фінансове накопичення та стабільний інвестиційний дохід. 
Виплати за програмами страхування життя є обов’язковою умовою співпраці клієнта та страхової компанії. Ми пропонуємо кілька варіантів для виплати: або одноразово, або можливість отримати пожиттєву пенсію у вигляді ануїтету.

 

Якщо Ви хочете накопичення та захист життя

Є теми, яких ми намагаємося не торкатися навіть подумки. Пройняті західною культурою успішної людини, дряпаємося кар’єрними сходинками, постійно поспішаємо, не встигаючи жити так, як хочеться. Вбираємо в себе культ здорового способу життя, поспішаючи записатися до спортзалу. Ми не маємо ні часу, ні бажання думати про вічні цінності, ми не вміємо та не хочемо говорити на такі теми, як, наприклад, інвалідність та смерть. Наш стиль життя не передбачає вторгнення непередбачуваних нами випадковостей, які можуть зруйнувати ідеально створений світ. Та байдужа реальність буває страшніша. І в світі, де кожен дбає лише сам про себе, важливо не довіряти випадку і передбачити навіть найнеприємніші події. 
Ми звертаємо Вашу увагу, що програми цього напряму гарантують як накопичення коштів, так і страховий захист на випадок інвалідності або смерті. Виплати здійснюються або при настанні страхового випадку, або після закінчення дії договору разом з накопиченою сумою з бонусами від інвестиційної діяльності компанії.

 

Якщо Вам необхідний максимальний захист життя Вашої сім’ї

Ви давно спланували Ваше життя, воно розписане по пунктах, як детально складений бізнес-план. Ви багато працюєте і вже чимало досягли. Ви разом йдете по життю – Ви і Ваша сім’я. Ви майже виключаєте можливість неприємних несподіванок, які можуть завадити Вашим планам. Адже Ви потрібні один одному. 
Ви маєте рацію, у Вас все буде гаразд. І через десять років, коли настане час нам здійснювати Вашу страхову виплату, Ви згадаєте, як підкорили не одну вершину, як кидали виклик долі, намагаючись відчути, наскільки вона міцна… З яким скептицизмом обирали програму на випадок смерті з максимальним захистом, сумніваючись, наскільки вона Вам необхідна. 
Ми розробили ці програми для двох застрахованих членів сім’ї. Наше головне завдання – виплатити повну гарантовану страхову суму, якщо один з застрахованих піде з життя. Ми думаємо в першу чергу про тих, кому у скрутну хвилину буде необхідна фінансова підтримка.

 

GRAWE UKRAINEСтрахування життя
тобто страхування транспортних засобів, консультант