Перейти до вмісту
Новини компанії

Яку програму запропонувати страхувальнику, якщо потенційний клієнт хворий?

04. березень 2013
Керівник відділу страхування «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»

Приймаючи від клієнта заяву на страхування, страховик проводить андеррайтинг (тобто оцінку окремого страхового ризику). Це необхідно для обґрунтування рішення про прийняття чи неприйняття даного ризику, а також для можливої корекції умов його прийняття на страхування. Одним з важливих критеріїв для оцінки ризику смерті є наявність у застрахованої особи того чи іншого захворювання. Джерелом інформації для андеррайтингу слугують дані зазначені в заявах на страхування. Вони вміщують питання про здоров'я потенційного клієнта за останні п'ять років. Надбавки за ризик, виключення окремих тарифів або відмова у страхуванні виконуються на підставі розрахунків, запропонованих програмою оцінки медичних ризиків провідної перестрахувальної компанії Münchener Rückversicherung AG (Munich Re). Програма розраховує, на скільки відсотків збільшується ризик смерті при наявності окремих захворювань. 

Яку ж програму рекомендувати страхувальнику, з акцентом на страховий захист, або з акцентом на накопичення? Програми «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» діляться на менш і більш ризикові. До перших відносяться «Інвест План» (накопичувальний тариф без додаткових ризикових тарифів), «Граве Магістр» (без додаткового тарифу ризику смерті), СЕП (з додатковим тарифом ризику смерті, страхова сума за яким менше страхової суми по дожиттю). Саме їх компанія може запропонувати у разі наявності у людини певного захворювання. Інші програми, такі як «Граве Класік», «Граве Класік Плюс», «Граве Універсал» та «Юніор Екстра», є програмами з більшою кількістю ризикових тарифів і відповідно більш пов'язані із здоров'ям застрахованого. 

Якщо ж застрахований важко хворий, то за певних обставин можливе придбання програми без додаткових ризикових тарифів і з певними нарахуваннями та надбавками. 

Олена Вебер, Керівник відділу страхування «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»

тобто страхування транспортних засобів, консультант