Перейти до вмісту
 • Новини компанії

  Святкуємо 25-річчя успішної роботи Grawe в Україні!

  22. березня 2023
  25 років Граве Україна Страхування життя

  Сьогодні ми відзначаємо 25-ту річницю діяльності нашої компанії в Україні. За ці два з половиною десятиліття «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» доклала максимум зусиль для становлення національного ринку страхування, залишаючись одним із його беззаперечних лідерів.

  ​25-річний ювілей – це унікальна нагода висловити найщирішу вдячність нашим клієнтам, партнерам, акціонерам та команді, а також пригадати найважливіші віхи нашої історії та підсумувати досягнення.

  Ми надзвичайно вдячні нашим клієнтам за вибір «ГРАВЕ Україна Страхування життя» як надійного партнера в убезпеченні найважливішого для кожного з нас – життя, здоров’я та добробуту, як власного, так і найрідніших людей.

  Разом з нашими клієнтами ми пройшли довгий шлях, зростали і розвивалися, вдосконалювали наші продукти та сервіс, щоб перевищувати ваші очікування та надихати найвищими європейськими стандартами ведення страхового бізнесу. Ми подолали не одну кризову ситуацію в нашій молодій державі. І надзвичайно високо цінуємо довіру клієнтів та їхню впевненість у стійкості нашого бізнесу та спроможності виконати зобов’язання за будь-яких обставин.

  Шлях України до реальної незалежності, самостійності та інтеграції у європейську культурно-економічну спільноту був непростим. Вкрай турбулентні для нашого суспільства періоди, зокрема Помаранчева революція, Майдан Гідності, початок російсько-української війни у 2014 році та повномасштабне вторгнення у 2022-му, відчутно стримували сталий поступ українського бізнесу, економіки та суспільства в цілому, а подекуди позбавляли відчуття впевненості у майбутньому. Підтримка наших акціонерів у такі моменти була і є неоціненною.

  Ми вдячні акціонерам «ГРАВЕ Україна» за глибоке розуміння складних процесів, які відбуваються в нашій країні, за впевненість у позитивних перспективах і майбутньому українського страхового ринку. У виваженого оптимізму наших інвесторів є міцне підґрунтя. Концерн Grawe має 200-річний досвід роботи у Європі, зокрема, в країнах, які пережили важкі часи свого становлення, наприклад, Сербії, Хорватії. Величезний досвід, яким відкрито діляться з нами наші акціонери, їх віра в Україну та моральна підтримка у складні моменти є вкрай важливими.

  Окрім того, політика концерну Grawe, яка спрямована на капіталізацію компанії в Україні та на забезпечення її всіма необхідними ресурсами для вдалого проходження подібних криз, доводить свою ефективність. Власний капітал «ГРАВЕ Україна Страхування життя» за роки діяльності виріс у 268 разів і нині становить 306 млн. грн.

  Без міцної підтримки наших партнерів сьогоднішні здобутки нашої компанії були б неможливі. Вони роблять колосальну роботу, популяризуючи ідею страхування життя та пропонуючи наші продукти клієнтам. Вони є драйвером розвитку ринку страхування, адже щодня докладають максимум зусиль та часу, щоб донести нам актуальні потреби клієнтів, які дозволяють постійно вдосконалювати наші продукти і сервіс. Клієнтам вони пояснюють особливості підходів нашої компанії, обраної стратегії та прийнятих рішень. Також ми усвідомлюємо і цінуємо ту величезну довіру, з якою вони до нас ставляться. Адже рекомендація фінансових консультантів завжди адресована тим, хто їм безперечно довіряє: колегам, друзям, родині. І у фінансових питаннях взаємна, наскрізна довіра є вирішальною силою. Наші партнери будують мости довіри і фаховості, які і формують цей ринок. Вони працюють заради кращого майбутнього для нинішнього і прийдешніх поколінь.

  Grawe була першою компанією, яка вийшла на український ринок страхування життя. І через 25 років ми залишаємося на цьому ринку та маємо намір продовжувати свій розвиток. Ми цінуємо своє ім’я і свою репутацію стабільного гравця, який має серйозні довгострокові плани роботи в Україні.

  Від перших днів діяльності ми незмінно керуємося принципами компетентності, професіоналізму і відповідальності за безпеку вкладів клієнта. Ми дотримуємося консервативної і виваженої політики ведення бізнесу, за якої компанія ставиться до капіталу клієнта так само дбайливо, як і до власного. Ми сповідуємо прозорість і відкритість, надаємо правдиву інформацію про свою діяльність – адже це важлива запорука довіри на довгі роки.

  Завдяки непорушності засадничих принципів роботи нам вдалося створити сильну команду фахівців та побудувати міцні стосунки з компаніями-партнерами. ​Ми заслужили довіру десятків тисяч українців, які обирали та продовжують обирати нашу компанію протягом цих років. Ми відповідально ставимося до наших зобов’язань перед клієнтами і своєчасно здійснюємо виплати у разі настання страхових подій. Так, за 25 років роботи на українському ринку загальна сума страхових виплат, яку здійснила наша компанія, склала 1,5 млрд гривень. З них – 840 мільйонів гривень наші клієнти отримали по завершенню дії їх договорів накопичувального страхування життя.

  Діяльність нашої компанії є прибутковою з 2000-го року. Активи «ГРАВЕ Україна Страхування життя» за ці роки виросли у 2 939 разів і становлять 5 млрд грн. Компанія сформувала страхові резерви в розмірі понад 4,5 млрд грн. і разом із лідерами українського ринку life-страхування почала відігравати важливу роль системного інституційного інвестора, яких так потребує наша країна.

  Сьогодні компанія має переконливо високі показники платоспроможності, ліквідності та фінансової стійкості. Ми акумулювати непересічний досвід та експертизу у роботі на фінансовому ринку країни, які дозволяють впевнено дивитися в майбутнє, попри виклики воєнного часу.

   

  У найближчий час ми сфокусуємося на тому, щоб адаптувати свої продукти під потреби, які виникнуть у післявоєнні роки. Ми розуміємо, що запит на страхову підтримку з боку українського бізнесу, його співробітників та інвесторів, які будуть відновлювати країну, суттєво зростатиме. Окрім удосконаленням страхових продуктів та сервісу настає час для нових, більш ефективних способів взаємодії з нашими клієнтами та партнерами. Ми усвідомлюємо ці тенденції і вже робимо кроки у відповідь на нові потреби ринку, зокрема у сферах медичного, пенсійного та інвестиційного страхування.

  Впевнені, що потужна підтримка наших партнерів та акціонерів, довіра клієнтів, а також унікальний багаторічний досвід нашої команди стануть надійною основою для інноваційних рішень та майбутніх досягнень. Завдяки вам ми з оптимізмом дивимося в майбутнє, в якому спільними зусиллями ми побудуємо успішну та квітучу країну!

   

  З повагою і щирою вдячністю,

  Правління «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»

  тобто страхування транспортних засобів, консультант