Перейти до вмісту
Новини компанії

Які терміни виплат у випадку смерті застрахованої особи?

23. квітень 2013
Керівник відділу страхування «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»

Говорячи про терміни виплат, слід звернути увагу на те, що згідно із законодавством нашої країни на оформлення страхової виплати відведено до 90 днів. Ми ж здійснюємо її набагато швидше, особливо у випадках, коли вигодонабувач самостійно надає всі необхідні для прийняття відповідного рішення документи і нам не доводиться робити додаткові запити до держустанов, а потім чекати відповіді. 

• Протягом трьох-чотирьох днів з моменту інформування Граве про страховий випадок, ми висилаємо вигодонабувачу лист-співчуття і список необхідних для отримання страхової виплати документів. Їх збір є обов'язком вищезазначеної особи. Однак ми можемо самі зробити запити в медичні установи та органи МВС, якщо людина з поважної причини не в змозі надати ці папери. 

• Після отримання всіх необхідних документів максимум протягом 15 робочих днів висилаємо вигодонабувачу страховий акт на виплату, в якому зазначений загальний розмір страхової виплати. 

• Вигодонабувач підтверджує підписом те, що страховик - «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» - повністю виконає свої зобов'язання по відношенню до нього, як тільки страхова виплата буде переведена на його банківський рахунок. 

• Після отримання акту з підписом, проводитися виплата вигодонабувачу протягом 15 робочих днів. 

Олена Вебер, Керівник відділу страхування «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»

тобто страхування транспортних засобів, консультант